Výsledek není optimální, uznal Vrba. Mrzelo ho, že Plzeňští nevstřelili gól

foto: FCVP

Žádné velké nadšení, naopak. Plzeňský kouč Pavel Vrba po čtvrtečním zápase s Antverpami příliš důvodů k radosti neměl. Jeho svěřenci nedokázali dát ani gól a prohráli 0:1.

foto: FCVP

„Myslím, že to bylo vyrovnané utkání, bohužel z našeho pohledu rozhodla výborná střela domácích v prvním poločase, i když tam měli ještě jednu šanci, kdy nás podržel Aleš Hruška. Měli jsme herní převahu, bohužel když se dostaneme do gólových situací, tak je řešíme špatně,“ uvedl Vrba.

Kouče Západočechů mrzelo, že se viktoriánům nepodařilo dát alespoň jeden gól na hřišti soupeře. „V závěru jsme měli naše situace řešit lépe, možná jsme si mohli odvést lepší výsledek. Jsme v poločase, prohráváme 0:1 a máme domácí odvetou před sebou. Věřím, že jsme schopni to zvládnout,“ tvrdil před odvetou v Plzni.

„Výsledek není úplně optimální, na druhou stranu hrát venku na 1:0 je někdy obrovské riziko. Uvidíme, já věřím tomu, že budeme mít obrovskou podporu domácích fanoušků, potěšíme je a zápas zvládneme, abychom postoupili dál,“ doplnil.