Výjimečný zápas, vyhlíží duel se Spartou plzeňský trenér Vrba

foto: FC Viktoria Plzeň

Po pondělní prohře v Jablonci čeká Viktorii hned v pátek další kolo FORTUNA:LIGY. Do Doosan Areny zavítá Sparta. Šlágr 10. kola začíná v 19 hodin.

„Zápas bude mít výjimečný náboj. Už v období, kdy na tom Plzeň nebyla úplně nejlépe, bývalo na Spartu vyprodáno. Věřím, že fanoušci nás doma opět povzbudí tak, že ucítíme jejich podporu. My se budeme snažit hrát tak, aby oni byli spokojení,“ prohlásil kouč Viktorie Plzeň Pavel Vrba.

V kádru Letenských je několik kvalitních individualit, což si viktoriánská kabina dobře uvědomuje. „Samozřejmě víme, že zahraniční hráči, kteří do týmu přišli plus ti čeští hráči mají na místní poměry velice zajímavou kvalitu. Zvlášť v ofenzivě mají hráče, kteří se prosadí v soubojích jeden na jednoho, dokážou kombinovat a prosadit se ze střední vzdálenosti. Narazíme na silné mužstvo,“ podotýká Pavel Vrba.

Při posledním zápase v Jablonci odstoupil v závěru ze hry kvůli zranění kapitán Roman Hubník. Jak to s ním vypadá? „Po vyšetření v nemocnici se naštěstí ukázalo, že to není tak vážné, jak jsme si v první chvíli mysleli. Roman se připravuje s mužstvem na páteční utkání,“ řekl trenér týmu.