Vyhlášení výherců na stand-up comedy show stání

Ve čtvrtek 31. ledna bude v Anděl music baru v Plzni veselo. Od 20 hodin se tu koná SHOW stání, originální stand-up comedy o pěti skvělých komicích, kteří mají jediný úkol. Rozesmát vás. Na paškál se nebojí vzít cokoliv a kohokoliv, pokaždé ale míří přímo na vaši bránici.

Po dvou volných vstupech vyhrávají: Helena Smotlachová a Radek Hroch

Během večera pobaví mistr vtipů Jiří Jakima, před jehož fóry neuteče ani jeho dcera, ani babička. Nekompromisní kuchař gagů, jenž poškádlí všechny tvé smíchové buňky. Znát ho můžete z pořadů Underground comedy či Stand-up Factory.

Těšit se můžete také na Daniela Bartoše, stand-up komika pocházející z drsného prostředí nymburských divadelníků se zálibou v testování „vtipného“ materiálu v nejméně vhodných situacích.

Třetím mušketýrem se stává Michal Boháč, divadelní herec v neznámých souborech a stand-up komik, kterého můžete znát například z TV pořadu Comedy Club.

Na pódiu se objeví i ženy. Naďa Hůlková, jejíž vystoupení jsou jako horská dráha. Uprostřed záchvatu smíchu najednou zjistíte, že se smějete sami sobě. Naďa je zakladatelkou SHOW stání, pravidelných stand-up večerů v pražském Crossclubu a kapely New Sound Orchestra. Jako překvapení večera bude představen i speciální zahraniční host.