Vstupenky na zápas Plzně se Slavií jdou do prodeje

V neděli 17. února v 17.00 čeká viktoriány jeden z klíčových ligových zápasů tohoto jara. Ve šlágru 21. kola FORTUNA:LIGY přivítá Viktorka pražskou Slavii. Vstupenky jdou do volného prodeje v úterý 5. února.

Zápas se Slavií bude nepochybně jedním ze šlágrů jarní části sezony. Pokud nejste majiteli permanentní vstupenky, kteří si své místo zajistili s předstihem a výhodně na celou sezonu, můžete využít možnosti zakoupit si vstupenku ve volném prodeji, jenž bude zahájen v úterý 5. února úderem 11. hodiny dopoledne. V tento čas se otevřou pokladny za severní věží Doosan Areny. Toto prodejní místo je jediné, kde lze vstupenky na atraktivní duel zakoupit. Nebudou k dispozici ani online, ani na prodejních místech Plzeňské vstupenky. „Jde o již tradiční postup, kdy je pro nás prioritou předejít bezpečnostním rizikům. Proto budou lístky k dispozici pouze na pokladnách Doosan Areny,“ vysvětluje plzeňský klub. Jeden fanoušek si bude moci zakoupit maximálně 5 vstupenek. Platit u pokladen lze tradičně hotovostí, platební kartou či poukázkami.

Viktoriáni věří, že je za vítězstvím požene vyprodaná Doosan Arena. „Tento duel si rozhodně nesmí nechat ujít žádný viktorián, budeme potřebovat každého z vás,“ vzkazuje ze soustředění ve Španělsku záložník Patrik Hrošovský.

Ceny vstupenek:
I. kategorie 400 Kč
II. kategorie 340 Kč
III. kategorie 280 Kč
IV. kategorie 220 Kč