Vstupenky na plzeňský koncert Lucie Bílé jdou na dračku

Novinkou letošního letního programu na zahradě Měšťanské besedy je recitál Lucie Bílé, který bude bezesporu zároveň i jednou z nejvýznamnějších hudebních událostí plzeňské letní kulturní scény. Dvanáctinásobná absolutní vítězka Českého slavíka tu vystoupí za doprovodu Petra Maláska v pátek 20. 6. od 19:30. Vstupenky jsou v prodeji a mizí velmi rychle.

Lucie Bílá spolu s klavíristou Petrem Maláskem v Měšťanské besedě plzeňským fanouškům představí své nové album nazvané právě Recitál. „Během tohoto komorního představení si diváci budou moci v příjemné atmosféře dokonale vychutnat fantastický pěvecký výkon Lucie Bílé a virtuozní klavírní doprovod Petra Maláska,“ říká manažerka kulturních akcí v Měšťanské besedě Hana Rendlová. Těšit se mohou na skladby napříč repertoárem Lucie Bílé – od evergreenů, jako jsou Hvězdy jako hvězdy, přes muzikálové hity, jako například Most přes minulost nebo Jsi můj pán, až po světové klenoty typu Gershwinova Summertime a mnoho dalších. „A navíc si Lucie s Petrem pro plzeňské fanoušky připravili v úplném závěru koncertu malé překvapení,“ dodává Hana Rendlová.

Vstupenky v ceně od 650 do 850 korun lze zakoupit nebo rezervovat prostřednictvím www.mestanska-beseda.cz nebo www.plzenskavstupenka.cz a na prodejních místech v Informačním centru města Plzně, nám. Republiky 41 a v Měšťanské besedě, Kopeckého sady 13, Plzeň.