Vstupenky na páté čtvrtfinále jdou do prodeje od půlnoci

foto: HC Škoda Plzeň

Po úvodních dvou duelech mezi indiány a kohouty je stav vyrovnaný a to znamená jediné – série se ještě jistojistě vrátí na západ Čech. Pátý zápas série se bude hrát v úterý 26. března, čas ještě není upřesněný. Svá místa si můžete zarezervovat již o půlnoci z dneška (20.3.) na zítřek (21.3.)

Všem držitelům permanentky PREMIUM zůstávají jejich místa až do posledního utkání Generali play-off TELH 2018/2019. Doba trvání opce pro držitele permanentky KLASIK je od 21. března od 00:00 do 22. března do 19:00. Prodlužování platnosti permanentních vstupenek KLASIK lze v klubovém ticketingu nebo také formou on-line prostřednictvím klubového webu. Volný prodej vstupenek, které nepotvrdí držitelé permanentek KLASIK, půjde do prodeje sobotu 23. března od 9:00 v ticketingu Home Monitoring Arény a také on-line od 00:00. 

Ceny pro páté utkání zůstávají beze změny oproti úvodním dvěma duelům a vycházejí z běžného ceníku vstupenek, který platí pro základní část extraligy s rozdílem, že u všech kategorií bez výjimek se zvedá cena o 50 Kč.