Vstupenky na další semifinálový zápas hokejistů půjdou do prodeje zítra. Rezervace už nebude možná

foto: HC Škoda Plzeň

Hokejisté HC Škoda Plzeň srovnali stav semifinále Česká pojišťovna play-off Tipsport extraligy proti HC Sparta Praha a je jisté, že se představí na domácím ledě ještě jednou. V pátek 8. dubna od 17:20 je na programu šesté utkání série. Vstupenky na zápasy budou v prodeji od úterý 5. dubna.

cenyvstupenekProdej vstupenek na semifinálový duel v Home Monitoring Aréně bude zahájen v úterý 5. dubna ve fanshopu HC Škoda Plzeň před HM Arénou. Internetový prodej vstupenek na www.ticketportal.cz se spustí úderem půlnoci z pondělí na úterý, tedy ze 4. na 5. dubna.

Při internetovém prodeji vstupenek nebudou možné rezervace jako doposud, fanoušek si musí při nákupu svůj lístek zaplatit ihned a poté vytisknout vstupenku doma, nebo na požádání v prodejních místech Ticketportal, případně ve fanshopu.

Majitelé permanentek Klasik, ZTP, Rodina a Indiánek si mohou vstupenku zakoupit nejpozději do čtvrtka 7. března 23:59. Pokud tak neučiní, v den zápasu se jejich místo přesune do volného prodeje. Své vstupenky mohou majitelé permanentek nakupovat také online přes www.ticketportal.cz, což opět zvyšuje dostupnost a komfort pro fanoušky, návod pro nákup online naleznete pod odkazem zde.

Otevírací doba předprodeje vstupenek
Úterý 5. dubna
Fanshop: 8:00 – 18:00
Středa 6. dubna
Fanshop: 8:00 – 18:00

Čtvrtek 7. dubna
Fanshop: 10:00 – 16:00

Pátek 8. dubna
Fanshop: 10:00 – do začátku utkání