Voráček, Giroux, Kane či Toews. Na hvězdy NHL vás dostaneme zadarmo

Chcete vidět největší hvězdy světového hokeje? S naším serverem máte šanci, v soutěži o čtyři volné vstupenky na otevřený trénink Philadelphie Flyers a Chicaga Blackhawks, který se koná 3. října od 15 hodin v Praze. Výhercům předá lístky jedna z legend NHL, stane se tak v rámci akce NHL Global Fan Tour™, která zavítá v pondělí 23. září na náměstí Republiky v Plzni.

Soutěž o 2×2 vstupenky na otevřený trénink Philadelphie a Chicaga v Praze 3. října:
Jeden z odchovanců plzeňského hokeje podepsal před touto sezónou smlouvu s Chicagem Blackhawks. Kdo oním hráčem je? Správné odpovědi posílejte na e-mail: soutez@plzen.cz do čtvrteční 8. hodiny. Dva výherci, kteří získají po dvou lístkách, budou následně kontaktováni. Podmínkou je vyzvednutí si výhry na akci Global Fan Tour 23. září v Plzni.

Global Fan Tour je interaktivním hokejovým muzeem převáženým ve dvou obřích kontejnerech. Ty se skládají z interaktivních dotykových obrazovek s informacemi a šoty o hráčích, obsahují konzole s hrou EA SPORTS™ NHL® 20 a zařízení pro tvorbu personalizovaných hokejových kartiček Upper Deck.

Další kontejner je uvnitř replikou míst v kabině NHL s možností vyzkoušet si hokejovou výstroj svých oblíbených hráčů. K vidění budou také artefakty evropských hvězd, které jsou členy Hokejové síně slávy, zapůjčené přímo z Hockey Hall of Fame v Torontu.

Fanouškům bude k dispozici i stánek, kde si mohou nechat změřit tvrdost střely a porovnat ji s hvězdami NHL. Podobně mohou otestovat svou střeleckou přesnost či umění kličkovat s hokejkou.

Global Fan Tour uspokojí i ty nejmenší fanoušky – v Kids Corner si děti mohou zahrát hokejbal či vybarvovat hokejové omalovánky. Součástí celé akce budou příležitostně i bývalí či současní hráči NHL a hokejisté z evropských soutěží stejně jako maskoti klubů NHL.