Vitacit, Sapon, Paradox. Na koncert v Šeříkovce rozdáváme lístky

foto: Vitacit

V sobotu 23. února nesmí v Kulturním domě Šeříkovka chybět fanoušci kapel Vitacit, Sapon a Paradox. Od 20 hodin tam právě tyto skupiny rozjedou svoji velkolepou show. S námi na ni můžete jít zdarma.

Soutěž o 2 vstupenky na koncert kapel Vitacit, Sapon a Paradox v plzeňské Šeříkovce:
Otázka: Kdy vznikla kapela Vitacit?
Správnou odpověď napište na e-mail: soutez@plzen.cz do pondělí 18. února. Výherce, který získá dva lístky, vyhlásíme na našem serveru plzen.cz a následně kontaktujeme e-mailem.

Česká metalová legenda Vitacit prožívá v posledních letech své znovuzrození. „Ztracený syn“ Dan Horyna se vrátil za mikrofon, spolu s ním Fany Stehlík. Repertoár tvoří písně z období poloviny 80. let, ale i časem prověřené skladby z doby dřívější a novější písně z let devadesátých.

Plzeňská kapela Sapon od roku 2011 opět navazuje na tradici let 1984-1990, kdy bylo jméno Sapon na vrcholu a zažívalo úspěšné období. Některé staré skladby byly upraveny, a pochopitelně přibyly mnohé nové.

Plzeňská rocková kapela Paradox se dala dohromady v roce 1990. Svým melodickým rockem a speedmetalovým stylem si záhy získala fanouškovskou základnu a překročila hranice západočeského regionu.