Viktoria Plzeň začíná s prodejem lístků do Říma, musíte přijít s občankou nebo pasem

2. října se viktoriáni v rámci druhého utkání skupinové fáze UEFA Champions League představí na římském Stadio Olimpico. Vstupenky do hostujícího sektoru se budou od pátku 14. září prodávat na pokladnách za severní tribunou Doosan Areny.

Cena jedné vstupenky do hostujícího sektoru na stadionu AS Řím je 1 190 Kč. Pokladny budou otevřeny od pátečních 9 hodin, prodávat se bude i o víkendu a samozřejmě také příští týden (až do vyprodání kapacity sektoru pro hostující klub).

Jelikož v Itálii je platný tzv. adresný ticketing, je třeba vstupenky vydávat na jméno. Každý fanoušek si tedy s sebou musí ke koupi přinést občanský průkaz nebo cestovní pas. Doklad totožnosti si pak musí vzít s sebou i do Říma, aby se jím prokázal při vstupu na stadion.

Jeden fanoušek může do Říma zakoupit více vstupenek, je ovšem nutné, aby s sebou měl občanské průkazy či cestovní pasy všech fanoušků, pro které je pořizuje. „Po zkušenostech z posledního utkání v Římě fanoušky nabádáme, aby si ověřili, že si každý bere opravdu svojí vstupenku. Na stadion totiž se vstupenkou se špatným jménem nebude vpuštěn,“ upozorňuje Václav Hanzlík. Vstupenku není možné zakoupit bez předložení dokladu – bez něj nebude pak ani umožněn vstup na stadion.