Viktoria Plzeň spustila prodej vstupenek na zápas s Baníkem

Na utkání, které se v Doosan Areně hraje v sobotu 13. dubna od 18:00, můžete zakoupit vstupenky už od dnešního dne.

Zápas spadá do druhé cenové skupiny atraktivity, první časová vlna je tedy za levnější ceny vstupenek a potrvá až do 2. dubna. Od 3. dubna až do vyprodání, případně začátku utkání, se budou prodávat vstupenky v rámci druhé časové vlny prodeje.

Lístky lze pořizovat ve Viktoria shopu během jeho klasické otevírací doby, tj. od 9 do 17 hodin. Případně budou v prodeji také na prodejních místech Plzeňské vstupenky, online prodej ale z bezpečnostních důvodů a vzhledem k rizikovosti utkání spuštěn nebude.

Pokud jste držitelem permanentní vstupenky a již nyní víte, že nemůžete dorazit, využijte systému Nabídni své místo a uvolněte jej do prodeje pro ostatní fanoušky. Za toto vstřícné gesto vůči ostatním fanouškům obdržíte dárkový poukaz na 50 Kč do Viktoria shopu. Odhlašovat se můžete do pátku 12. dubna do 12 hodin.

„Baník je hodně náročný soupeř, toho jsme si všichni vědomi. Má výborné fanoušky, kteří za ním jezdí po celé republice. I my se ale vždy můžeme opřít o ty naše, kteří nás podporují a ženou kupředu. Věřím, že budeme mít stadion narvaný a fanoušci nám pomůžou,“ přeje si obránce Milan Havel.

1. časová vlna (27. 3. – 2. 4.)

I. kategorie – 200 Kč
II. kategorie – 170 Kč
III. kategorie – 140 Kč
IV. kategorie – 110 Kč

2. časová vlna (3. 4. – do vyprodání/do zápasu)

I. kategorie – 250 Kč
II. kategorie – 220 Kč
III. kategorie – 190 Kč
IV. kategorie – 160 Kč