Viktoria Plzeň spustí prodej permanentek už v úterý 9. dubna

Aktuální fotbalový ročník právě vrcholí a Viktorku čekají zápasy o všechno, již teď ale mohou všichni věrní fanoušci prodloužit smlouvu s klubem a zajistit si tak své místo na sezonu 2019/2020. Permanentní vstupenky jdou do prodeje nejprve pro stávající držitele, a to již v úterý 9. dubna.

Nadcházející sezona 2019/2020 se odehraje stejně jako ta letošní dle nového herního modelu, který obsahuje 30kolovou základní část plus část nadstavbovou. Viktoria svým fanouškům opět nabízí možnost výběru ze dvou druhů permanentních vstupenek, tedy varianty STANDARD a EXTRA. První obsahuje všechna domácí utkání FORTUNA:LIGY základní části, druhá k nim přidává i všechny zápasy nadstavby. Samozřejmostí u obou variant jsou veškerá domácí utkání v rámci MOL Cupu.

Majitelé permanentních vstupenek jsou jako vždy výrazně zvýhodněni a ve srovnání s ceníkem jednorázového vstupného ušetří znatelnou finanční částku. Například zvýhodnění u varianty EXTRA u 4. cenové kategorie je až 57 % oproti zakoupeným jednorázovým vstupenkám v druhé časové vlně prodeje! Na rodinné tribuně je s permanentkou zvýhodnění dokonce ještě vyšší.

V případě účasti klubu v evropských pohárech budou permanentkáři rovněž cenově zvýhodněni. Samozřejmostí jsou pak vstupy zdarma na všechna domácí utkání MOL Cupu, na přípravné zápasy, utkání B týmu Viktorie, jenž bude v nové sezoně premiérově nastupovat ve třetí nejvyšší soutěži (ČFL). I letos jsme nachystali výhodný a bohatý seznam slev a benefitů u klubových partnerů.

Prodej permanentek odstartuje v úterý 9. dubna ve 13:00 na pokladnách za severní věží Doosan Areny. Stávající permanentkáři mají téměř měsíc čas na to, aby si pořídili novou kartu. Svá místa mají rezervovaná až do pátku 3. května. Právě v tento den končí nejenom rezervace, ale i cenové zvýhodnění. „Našim cílem je, aby si fanoušci mohli novou permanentku v klidu vyzvednout, záměrně jsme tak zvolili delší časový úsek,“ vysvětluje Ondřej Lípa.

Volný prodej bude zahájen ve čtvrtek 9. května. Zakoupit si novou permanentku bude možné i ONLINE, novému majiteli bude následně zaslána poštou. Rovněž ve volném prodeji bude možné vybírat z variant STANDARD a EXTRA.