Veletrh volnočasových aktivit ukáže dětem, jak je možné trávit čas mimo školu

foto: Krašovská aktivity centrum

Je tady největší nábor do aktivit v Plzni! Hledáte pro sebe nebo své děti ideální sport, cvičení nebo taneční styl? A co hudba? Velký výběr těch nejrůznějších aktivit vám nabídne v pátek 7. a sobotu 8. září VELETRH VOLNOČASOVÝCH AKTIVIT, který proběhne v prostorách Krašovská Aktivity centrum Plzeň.

Na místě se představí přední sportovní organizace a kluby, taneční skupiny i lektoři z oblasti hudby, cvičení apod. Každý návštěvník si bude moct vyzkoušet jednotlivé aktivity a v případě zájmu se do některých z nich přihlásit. Ze světa sportu bude mít velké zastoupení třeba bojové umění, například thaibox, kickbox nebo aikido, z tance budou mít pak prostor všechny zásadní taneční styly (od hip hopu přes disco dance až po balet). Na své si však přijdou i příznivci týmových sportů, cvičení, jako je jumping nebo jóga v síti, nebo hudby. V programu se pak dále představí i parkour, pro který se mimochodem v Krašovské buduje i parkourové hřiště.

Přijďte tedy na VELETRH VOLNOČASOVÝCH AKTIVIT a objevte v jeden čas na jednom místě tu nejpestřejší nabídku sportovních, tanečních i hudebních aktivit. Vstup je zdarma.