Ve Zlíně mě mají fanoušci v oblibě, smál se Gulaš po dalším plzeňském hattricku

Jako pravý kapitán se ukázal Milan Gulaš v zápase 33. kola extraligy ve Zlíně. Jeho tým ve druhé třetině prohrával 0:2, třiatřicetiletý forvard ale třemi góly zařídil Plzni výhru 3:2 v prodloužení.

Začátek zápasu vám příliš nevyšel, souhlasíte?
Nebyli jsme ve svojí kůži. Zlín vstoupil do zápasu velice dobře. Dělali nám problémy. Jsem rád, že jsme přečkali tlak, bylo to takové nahoru, dolů.

Mohla vám trochu uškodit i ta páteční výhra 11:1?
V žádném případě, jsme natolik zkušení, že jsme emoce druhý den ihned korigovali.

Trenéři vypadali v průběhu duelu hodně naštvaně?
Dělala nám problémy aktivní hra Zlína. Trenérům se samozřejmě spousta věcí nelíbila. Jsem ale rád, že jsme tak zkušené mužstvo, že jsme dokázali ten tlak ustát.

Vám osobně ale sedl zápas dobře, ne?
Jo, fanoušci mě tady mají hodně v oblibě. (smích) Je to tu vždy vyhecované. Je ale jedno, jestli jsem góly dal já. Jsem hlavně rád, že jsme odvezli dva body. Byli jsme šťastnější a jsou to zlaté body.

Je ten hattrick o to příjemnější, že třetí gól padl v prodloužení a zajistil bod navíc?
Může být. Samozřejmě hra 3 na 3 je taková, že když jste na puku, máte výhodu. Snažili jsme se držet puk na holi, perfektně nám klapla kombinace a já měl už lehkou pozici.