Ve čtvrtek začíná volný prodej permanentek na další fotbalovou sezónu

Ve čtvrtek 9. května od 13 hodin startuje volný prodej permanentních vstupenek na sezonu 2019/2020.

Na výběr mají fanoušci opět ze dvou variant STANDARD a EXTRA. První varianta zahrnuje všechny domácí zápasy FORTUNA:LIGY v rámci základní části. Varianta EXTRA k tomu přidává všechna domácí utkání nadstavby, její majitelé se tak o nic nemusejí starat a mají celou sezonu své místo jisté. Na výběr je v tuto chvíli ze všech sektorů a cenových variant, fanoušci by však neměli s nákupem příliš otálet. Nabídka volných kapacit je omezena.

Pokud si svou novou permanentku přijdete zakoupit přímo na pokladny Doosan Areny (za severní věží), můžete zaplatit jak hotově, pomocí platební karty či benefitními poukázkami. Vše si ale můžete vyřídit z tepla a pohodlí domova. Volný prodej permanentek bude probíhat i online na webu www.plzenskavstupenka.cz. Nová roční karta vám následně včetně všech benefitů přijde domů poštou. Jediným omezením je, že si jedna osoba může zakoupit maximálně 6 permanentek.

Nová permanentka bude od prvního dne „chytrou kartou“. Díky spolupráci s Městem Plzeň a Plzeňskými městskými dopravními podniky umožňuje unikátní propojení služeb a je plnohodnotnou obdobou elektronické peněženky Plzeňské karty. Fanoušci díky ní mohou zaplatit jednorázové jízdné v MHD, uhradit parkovné ve městě včetně parkovacích domů, zaplatit ve Viktoria shopu či u stánků s občerstvením uvnitř Doosan Areny.