Vášnivý sex s prostitutkou v nočním klubu skončil pro cizince smrtí

Ilustrační foto: Richard Beneš

Návštěvu koronera zažil noční klub v České Kubici na Domažlicku. Na jednom z pokojů tam totiž přímo při sexu s placenou prostitutkou zemřel sedmdesátiletý cizinec. A nebylo to rozhodně poprvé, kdy policisté vyšetřovali podobné úmrtí v některém z nočních klubu v západočeském pohraničí.

Do nočního klubu nejprve přijeli na základě telefonátu na tísňovou linku záchranáři. Ti následně přivolali policisty. „Kriminalisté zahájili úkony trestního řízení. Prověřují úmrtí sedmdesátiletého cizince, který v 17 hodin na pokoji při sexuálních hrátkách s osmadvacetiletou prostitutkou zkolaboval a následně zemřel. Kriminalisté na místě nezjistili žádné stopy svědčící o tom, že by na smrti výše jmenovaného měla účast druhá osoba,“ informovala mluvčí policie Dagmar Brožová.

Nařízená pitva zemřelého cizince by měla objasnit faktickou příčinu jeho smrti. Při podobných případech z minulosti cizinci obvykle zemřeli na následky srdečního selhání poté, co si aplikovali před sexuálními radovánkami viagru, nebo další podobné podpůrné látky. A to mnohdy i ve větším množství.