Vaše domácnost je jen tak bezpečná, jako Vaše dveře

ilustrační foto

Jak bezpečná je Vaše domácnost? Při pokusu o vloupání se většina zlodějů nejdříve snaží překonat dveře. Pokud vstup do Vašeho bytu nebo domu neodpovídá doporučeným bezpečnostním standardům, riziko, že se k Vám domů dostanou nezvaní hosté je velmi vysoké. Naopak kvalitně zabezpečené dveře často zloděje od pokusů o vloupání odradí a rovnou si zvolí snadnější cíl.

Nejde přitom pouze o bezpečí Vašeho majetku, ale především Vás a Vašich blízkých. Nepodceňujte proto prevenci. Ujistěte se, že vstupní dveře k Vám domů jsou skutečně bezpečnostní. Bezpečnostní dveře mají zcela jinou konstrukci než dveře určené do interiéru a poskytují mnohem vyšší odolnost proti vloupání. Důležité nejsou jen samotné dveře, ale také kvalita jejich namontování a především provedení zárubní. Ve dveřích je zároveň nutné mít namontovanou bezpečnostní cylindrickou vložku chráněnou bezpečnostním dveřním kováním. Pro ještě větší jistotu je možné na dveře nainstalovat doplňkové zabezpečení jako jsou kukátka, řetízky či přídavné zámky.

Ať už potřebujete nové dveře, nebo zabezpečit ty současné, můžete se zastavit v KLÍČOVÉM CENTRU v Plzni, kde najdete i vzorkovou prodejnu dveří. KLÍČOVÉ CENTRUM se specializuje právě na bezpečnostní dveře: provede u Vás doma přesné zaměření, pomůže Vám s výběrem vhodných dveří i veškerého příslušenství k nim a vše doveze a profesionálně namontuje.

Chcete vědět více? Kontaktujte KLÍČOVÉ CENTRUM v Plzni. Na kompletní mechanické i elektronické zabezpečení pro domácnosti i firmy se specializuje již více než 25 let.

>>> KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group s. r. o.