V Tachově srazilo auto ženu s dítětem. Řidič od nehody ujel

Policie  pátrá po řidiči, který srazil 19. března v Tachově ženu s malým dítětem a z místa ujel. Podle prvních poznatků by se mělo jednat o auto bílé nebo stříbrné barvy.

K nehodě došlo 19. března kolem 9. hodiny v Tachově. „Od obchodního centra Kaskády přecházela čtyřicetiletá žena s tříletým dítětem silnici na křižovatce ulic Zámecká, Husitská a Václavská. Při tom mělo do chodkyně narazit neznámé osobní vozidlo s nezjištěným řidičem, který jel Zámeckou ulicí ve směru od světelné křižovatky. Chodkyně padla na komunikaci a zranila se, stejně tak malé dítě. Neznámý řidič z místa ujel a žena s dítětem odešla, aby vyhledala lékařské ošetření, a následně nehodu oznámila policii. Typ vozidla nedokázala určit, barva vozidla měla být bílá či stříbrná,“ uvedla mluvčí policie Dagmar Jiroušková.

Tachovští dopravní policisté žádají občany, kteří by mohli poskytnout informace k uvedeným nehodám, jež by napomohly jejich řádnému prošetření, aby se jim ozvali na telefonní čísla 974 337 266 nebo 974 337 251. Informace mohou sdělit také na číslo 974 322 015 nebo na linku tísňového volání 158.