V Plzni začne o víkendu Komedy Fest

Plzeň se opět promění v město humoru. Od 28. května do 3. června 2017 se zde uskuteční už 4. ročník KOMEDY FESTU. Sjedou se sem hvězdy českého tradičního i novodobého humoru.

„Letošní již 4. ročník festivalu zásadním způsobem inovuje svojí stávající strukturu, kterou se rozroste jak o počet představení, účinkujících, míst konání, tak i o celkovou kapacitou diváků. Spojením tradiční verze festivalu pořádané v Měšťanské besedě s novou letní open air edicí, dojde k souvislé platformě,“ říká producent a hlavní organizátor Komedy Festu Jiří Turek.

Představení se budou konat v Měšťanské besedě, na nádvoří pivovaru a v open air areálu Plaza. Podrobný program najdete zde. V rámci slavnostního zahájení budou předány ceny za dlouhodobý přínos českému humoru. Součástí zahájení 28. 5. 2017 bude bohatý celodenní program pro veřejnost, na která je vstup zdarma.

KDO PŘIJEDE DO PLZNĚ?

Lukáš Pavlásek, Jiří Lábus, Oldřich Kaiser, Jakub Kohák, Ester Kočičková, Anna Polívková, Jiří Schmitzer, Těžkej Pokondr, Zdeněk Izer, Tomáš Matonoha, Vladimír Polívka, Eva Holubová, Bohouš Klepl, Tomáš Měcháček, Karel Hynek, Vojtěch Záveský a mnoho dalších.