V Plzni proběhne finále ČR soutěže Dívka Talent 2018

Finále ČR soutěže DÍVKA TALENT proběhne v Plzni.

Finále ČR soutěže DÍVKA TALENT je opět po roce tady! Soutěž, ve které jde nejen o krásu, ale také o talent se uskuteční v Parkhotelu v Plzni 29. září od 18 hodin. Přijďte podpořit deset nejtalentovanějších a nejkrásnějších dívek z celé České republiky. V Parkhotelu v Plzni se vám představí v choreografii Petra Čejky na téma „probuZENí“. V programu vystoupí tanečník Filip Jankovič, zpěvák Tomáš Löbl a taneční skupina Storm Ballet.

Dívka Talent nehledá jen krásné tváře, ale zaměřuje se i na talent a všestrannost. Dívky ve finále ČR proto absolvují hned čtyři disciplíny, kde musí prokázat nejenom pohybové, ale i umělecké nadání, schopnost improvizovat či komunikační dovednosti. V den finále bude divákům promítnut také film, který byl natočen na finálovém soustředění v Hradišťském lomu a který vznikl v režii Petra Smazala. Vítězka soutěže získá titul Dívka Talent 2018, čeká ji smlouva s prestižní modelingovou agenturou Czechoslovak Models a další ceny přímo do partnerů soutěže, včetně korunky od Fox Store. Ty jsou vyrobené z českého křišťálu, kde byla požita technika slitiny kovu a stříbra.

Dívka Talent je soutěž pro dívky od 14 do 16 let. Soutěž má v Plzni 22tiletou tradici. Probíhá pod záštitou MŠMT a primátora města Plzně Martina Zrzaveckého. Vstupenky jsou k dostání na místě. Výtěžek poputuje vybranému jedinci ze spolku DOBRÝ SKUTEK.