V plzeňském pivovaru vyrostla mandala

Vítané zpestření pro návštěvníky plzeňského pivovaru připravil Birell. Přímo v areálu pivovaru postavil velkou mandalu a nabídl lidem možnost vyskládat ji květinami. Volba květinové mandaly je symbolická: vzniká totiž postupným skládáním květin, podobně jako Birell Botanicals, jehož chuť se rodí postupným přidáváním surovin.

„Naše mandala má rozměr přibližně 2 x 2 metry a jejím základem je mech, k němuž lidé přidávají květiny, půlená jablka a další ingredience potřebné k výrobě nápojů Birell Botanicals. Tentokrát jsme využili i typickou pivovarskou surovinu, kterou je chmel. Jelikož pivovar je poslední zastávka z míst, kde v posledních týdnech vyrostly naše mandaly, rozhodli jsme se vytvořit také speciální mandalu ze sázených květin, která bude ozdobou areálu po celou sezónu,“ řekla Veronika Hořáková, manažerka značky Birell.

Kromě barvami hýřící květinové mandaly a chlazeného přírodního osvěžení se návštěvníci nechali zlákat také „laboratoří smyslů“, kde se s pomocí zraku, čichu a hmatu snažili správně určit vstupní ingredience nápojů Birell Botanicals. Lidé, kteří na Instagramu sdíleli fotografii s velkou mandalou, byli zařazeni do soutěže o ceny v podobě ochutnávaných nápojů.