V plzeňském Parkhotelu se budou volit finalistky Miss Opravdová krása 2019. Soutěžíme o lístky

Už 11. května proběhne poslední krajské kolo soutěže Miss Opravdová krása 2019. Vítězky plzeňského semifinále pak na finálový galavečer doplní výherkyně z Olomouckého, Zlínského a Jihomoravského kraje. Při cestě za korunkou krásy budou soutěžící již tradičně provázet Petr Šimek s Evou Decastelo.

Plzen.cz vám exkluzivně přináší soutěž o 3×2 lístky na plzeňský semifinálový galavečer. Stačí správně zodpovědět otázku: V kolika krajích se celkem koná letošní ročník Miss Opravdová krása?
a) 4
b) 5
c) 6
Správné odpovědi posílejte na e-mail: soutez@plzen.cz do 6. května. Výherce bude kontaktován.

V průběhu večera se můžete těšit mimo jiné na fashion show, při které budou semifinalistky předvádět originální designérské šaty vyrobené studenty středních škol. Protože se večer ponese v duchu Black&White, bude tímto směrem přizpůsobeno ladění šatů a rovněž promenáda v plavkách. Na semifinalistky čeká několik originálních disciplín, se kterými si budou muset pohotově poradit. Diváci pak mohou na místě hlasovat o Miss Face. Všichni fanoušci ženského půvabu můžou hlasovat pro své favoritky na webu www.missok.cz.

Nelly Urbánková, vítězka minulého ročníku, letos zasedla do poroty a sdělila pořadatelům své aktuální poznatky z galavečerů:

Jaké to je sledovat, jakožto vítězka minulého ročníku, počínání letošních semifinalistek v jednotlivých krajích?
Pro mě je to určitě zábava, protože když soutěžíte, tak jste v podstatě celý den ve stresu a moc si ten večer neužijete. Teď s odstupem to prožívám s holkami znovu a musím říct, že letošní semifinalistky jsou opravdu talentované.

Máte pro holky nějakou radu na finále?
Já navážu na svou předchozí odpověď s tím, aby si holky pokusily si ten galavečer užít co nejvíc. Vím, že je to občas náročné, ale jako porotci už se mi několikrát potvrdilo, že čím víc vypadáte, že si ten čas na podiu užíváte, tím lepší dojem to dělá na porotu i diváky.

Jako porotce jste byla na všech krajských kolech, mohla byste prozradit, co vás na každém z nich bavilo nejvíc?
Tajný úkol pro holky je vždycky zábava. Teď, před posledním semifinále, ještě nemůžu prozradit, o co se jedná, abych pořadatelům nezkazila radost, ale to mě vždycky baví.

Na co se těšíte do Plzně?
Tak jasně, že na pivo (smích). V první řadě ale samozřejmě na to, co nám předvedou holky z Plzně!

Prodej vstupenek bude probíhat na místě, organizátoři doporučují si je však zajistit s předstihem na webu www.missok.cz, jelikož kapacita sálu je poměrně omezená.