V klatovském baru cizinec napadl návštěvníky

ilustrační foto / plzen.cz

Policisté zasahovali v sobotu v nočních hodinách v objektu jednoho z barů v Klatovech. Cizinec tam fyzicky napadl několik návštěvníků.

Podle policejní mluvčí Dany Ladmanové došlo nejprve v přítomnosti deseti návštěvníků k napadení dvacetiletého muže, kterého cizinec zatáhl na místo parketu a snažil se jej shodit na podlahu. „Útočník na dalším místě měl konflikt s dosud neznámou ženou, kterou udeřil pěstí do obličeje. Po příchodu ostrahy klubu začal muži vyhrožovat újmou na zdraví. Za pomoci dalších tří návštěvníků se snažili s ochranou klubu cizince vyvést, ale tento byl neustále agresivní. Na místo oznámení vyjeli policisté z obvodního oddělení, kteří čtyřicet minut po půlnoci jednačtyřicetiletého cizince zajistili a byl převezen do policejní cely,“ uvedla Ladmanová.

Policie případ šetří ve zkráceném přípravném řízení a v odpoledních hodinách bylo muži předáno sdělení podezření z přečinů výtržnictví a nebezpečné vyhrožování.

Partner článku:

Česká bezpečnostní agentura High Security poskytuje veškeré bezpečnostní služby související s ochranou majetku a osob, komplexní technické služby spojené se správou nemovitostí klientům nebo úklidové služby po celém území ČR.