V jedné z provozoven na Vinicích se poprali dva muži. Policisté hledají svědky

Ilustrační foto

Plzeňští policisté pátrají po muži, který při potyčce v jedné z provozoven na Vinicích ,způsobil dalšímu muži zranění v obličeji skleněným půllitrem. 

Dne 17. prosince 2018 krátce po desáté hodině večer došlo v Plzni v jedné z vinických provozoven k fyzické potyčce mezi dvěma muži, při které dosud neznámý pachatel napadl poškozeného skleněným půllitrem a zranil ho v obličeji. „V dané době se mělo na daném místě pohybovat více osob, které by mohly být případnými svědky tohoto incidentu. Ze zjištěných informací se měl pachatel protiprávního jednání na daném místě pohybovat ve společnosti ještě s jiným mužem, a to před samotným incidentem, jehož ustanovení a následná výpověď by mohla vést k ustanovení osoby pachatele a k řádnému objasnění celé věci,“ sdělila policejní mluvčí Veronika Hokrová.

Policisté žádají případné svědky tohoto incidentu,aby se neprodleně přihlásili na nejbližší služebnu Policie České republiky nebo zavolali na tísňovou linku 158 a pomohli tak objasnit tento prověřovaný případ.