Uzavírka Karlovarské ochromila dopravu v Plzni

ilustrační foto

Uzavírka kvůli opravě Karlovarské ulice komplikuje dopravu v Plzni. Kolony byly nekonečné a doprava kolabovala i na přilehlých komunikacích. Policie doporučuje se místu vyhnout.

„Kolony se tvoří v ulicích Karlovarská, Studentská, Gerská i dalších přilehlých. Pokud je to možné, doporučujeme řidičům, aby zvolili pro příjezd do Plzně jinou trasu,“ řekla policejní mluvčí Hana Rubášová.

V Lidické komplikovaly dopravu také dvě dopravní nehody. Srazila se tam tři osobní auta, zraněni byli tři lidé. Další dvě osobní auta se potom ve stejné ulici srazila se sanitkou, která k nehodě vyjela.

Ochromená doprava v Plzni okamžitě vzbudila vášně a emoce na sociálních sítích:

Káťa Šebková: Včera hodina a trictvrte v koloně, jeste v tom prazicim slunci :/ a kolona i cestou zpět! a to jsme jeli radeji pres Kaznejov..hnus fakt. Křižovatka u Hornatha total zaflakana autama ze vsech smeru plus tramvaje do toho. Spousta lidi o tom nevedela. Dostávali jsme se z Doubravky do Manětína tak dlouho jako snad do Brna. Od plánované navstěvy Globusu jsme museli i upustit. O tom víkendu to bylo horší nez ve vsedni dny. Navic se zipovalo i u Bolevecký navsi, protoze chytraci dali objížďku i na centrum kvuli uzávěrce nejakyho mostu. Peklo.

Michal Šepík Pešík: Buďte rádi že to opravují o víkendu chtěl bych vás vidět rejpat v týdnu.

Alena Nimcova: policie rika  mistu se vyhnout ale jak a kudy. total ucpane. jela jsem z Kosutky do Skvrnan 1,20, musela jsem, vdavala jsem dceru hruza a na opravovane silnici ani noha v 16:30 jsem jela domů.

Renata Himmelová: No šílený …cesta z Lochace na Doubravku pres bolevak 1 hodina.