Už jen dva domácí zápasy. Na duel Plzně se Spartou s námi půjdete zdarma

foto: M. Osvaldová

Ve středu 15. května se v plzeňské Doosan Aréně odehraje jeden ze šlágrů fotbalové nadstavby. Domácí Viktoria přivítá na svém hřišti pražskou Spartu. Pokud ještě nemáte vstupenky, nemusíte smutnit. Jednomu z vás dáme dva lístky.

Soutěž o dvě vstupenky na zápas FC Viktoria Plzeň x AC Sparta Praha:
Viktoriáni odehráli v základní části letošního ročníku se Spartou dva zcela odlišné zápasy. Jakým výsledkem oba skončily? Správnou odpověď posílejte na e-mail: soutez@plzen.cz. Výherce, který získá po dvou vstupenkách, oznámíme v úterý v 8. hodin.

Vstupenky na středeční utkání se Spartou jsou stále v prodeji, dají se zakoupit ve fanshopu. Lze zakoupit jen 2 vstupenky na osobu, a to po předložení průkazu totožnosti s trvalým bydlištěm v Plzeňském kraji či po předložení permanentní vstupenky. Průkaz totožnosti či permanentní vstupenka bude následně kontrolována i při vstupu a stadion a návštěvníkům, kteří u vstupu neprokáží svůj trvalý pobyt v Plzeňském kraji či neukáží permanentní vstupenku, bude možno odepřít vstup na stadion, a to bez ohledu na platnou vstupenku a bez nároku na odškodnění.