Únor v Šeříkovce: od rocku po talkshow

Sto zvířat

I na únor láká Kulturní dům Šeříková v Plzni programem, ze kterého si vybere rocker i milovník divadla. Těšit se můžete na Sto zvířat, Vitacit nebo Evu Holubovou.

14. února přijede Miloš Meier, nejvýraznější mladý český bubeník současnosti, se svým projektem Drumming Syndrome. Sólová bubenická show zahrne jak skladby speciálně složené pro tento projekt, tak instrumentální verze písní jiných kapel. Přijďte se podívat naživo na vystoupení bubeníka evropské úrovně, který prošel kapelami zvučných jmen (Dymytry, NOID, BSP, Michal Pavlíček Trio, Stromboli, ..) a neváhejte mu položit pár otázek.

Večer 16. února se v KD Šeříková ponese ve znamení ska a reggae. Zahrají výrazní a oblíbení zástupci těchto žánrů u nás – Sto zvířat, Švihadlo a V3ska. Kapela Sto zvířat přichází do své osmadvacáté sezóny jistým krokem v podobě ELEPHANTOUR 2019. Devítičlenná sestava se vrací ke klubovému programu sestavenému ze svých třiceti největších pecek a hitovek. Přijďte se příjemně uvolnit, nechte se houpat rytmem a dovolte sami sobě zapomenout na každodenní starosti.

22. února to v KD Šeříková rozbalí kapela Starý Psi, která letos chystá oslavy 25. výročí existence. Jejich repertoár čítá téměř 100 skladeb, které autorům a interpretům přinesly slávu a miliony prodaných nosičů.

Česká metalová legenda Vitacit přijede do KD Šeříková prožít další kousek své poutě za znovuzrozením. Přijďte se 23. února do KD Šeříková v Plzni přesvědčit, že tahle kapela má pořád šťávu. Spolu s nimi vystoupí plzeňská kapela Sapon, která navazuje na tradici nejúspěšnějšího období let osmdesátých. Třetím účinkujícím bude další plzeňská kapela Paradox, jejíž historií prošla i známá jména jako Radek „Reddy“ Kroc, Radek Sladký či Petr Kolář.

1. března zažijete v KD Šeříková výjimečné setkání s našimi předními herci Evou Holubovou a Bobem Kleplem v úsměvné a velice osobité talkshow „Zůstane to mezi námi“. Diváci ovlivňují podobu talkshow prostřednictvím svých otázek. Můžete se tedy těšit na večer strávený s oblíbenými hereckými hvězdami i na to, že k jeho zdaru možná sami trochu přispějete.