Udělejte z obyčejného zámku chytrý zámek!

ilustrační foto

Také už Vás nebaví neustále lovit z kapsy nebo tašky klíč? Hlavně pokud člověk zrovna spěchá nebo nese těžký nákup, může být odemykání pěkně nepříjemné. A co teprve, pokud člověk klíče zapomene… Zkuste to jednodušeji!

NUKI je drobný doplněk pro Váš zámek, díky kterému můžete dveře automaticky odemykat svým smartphonem. Jak to funguje? Do současného zámku Vašich dveří z vnitřní strany zasunete klíč a potom na zámek jednoduše přichytíte nebo přilepíte NUKI. Váš smartphone pak s NUKI komunikuje prostřednictvím Bluetooth a vždy, když se přiblížíte ke dveřím, se dveře odemknou. A když si potom přístupová práva nasdílíte i s ostatními u Vás doma, může dveře takto jednoduše odemykat celá Vaše rodina.

Instalaci hravě zvládnete sami. Nejdříve si stáhnete z Google Play nebo App Store aplikaci NUKI. Ta Vás potom krok za krokem celou instalací i nastavením práv provede. Během pár minut tak uděláte ze svého zámku chytrý zámek a příchody domů budou mnohem pohodlnější – zvláště pokud budete mít zrovna plné ruce. >>>

>>> KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group s. r. o.

Doplněk pro chytrý zámek NUKI si můžete pořídit v KLÍČOVÉM CENTRU v Plzni a nebo si jej objednat přímo z e-shopu KLÍČOVÉHO CENTRA.

PR