U kočičí bažiny zahájí Radnickou divadelní přehlídku

ilustrační foto

Spolek divadelních ochotníků v Radnicích na Rokycansku   zahajuje v sobotu 4. listopadu už 45. ročník tradiční Radnické divadelní přehlídky. Všichni milovníci a příznivci divadla jsou srdečně zváni na večerní úvodní představení, kdy vystoupí Rádobydivadlo Klapý. Uvede hru Mariny Carrové U kočičí bažiny v režii Ladislava Valeše na irské variace antické tragédie.   

Všechna představení Radnické divadelní přehlídky, která začíná zítra a končí posledním vystoupením 2. prosince,  se konají v Kulturním domě U RŮŽE  od 19.00 hodin.  Poslední akcí této divadelní přehlídky je Adventní koncert v kostele sv. Václava od 17 hodin, kde se uvede Žihelský pěvecký smíšený sbor.

V průběhu listopadu je připraveno představení souboru Divadlo Máj Praha, které uvede hru Gabriely Preissové Její pastorkyňa, o týden později to bude Divadelní soubor Žumbera Plzeň a jeho uvedení Kočičí hry autora Istvána Örkényho. Konec listopadu bude ve znamení hořké komedie Grönholmova metoda v režii Jany Kubátové. Uvedou ji členové Divadla JakoHost z Plzně.