Trojnásobná radost se ozývala na radnici v Dobřanech

Maminka Michaela Malátová s novorozenými slečnami, foto - fnplzen.

Velkou radost dnes zažili v obřadní síni v Dobřanech účastníci setkání, na kterém se představitelům města oficiálně představily novorozené sestřičky Ella, Emma a Anna. Je jim sice teprve měsíc, ale už patří k dobřanským celebritám.  To potvrdil i starosta města Martin Sobotka, který předal rodině finanční dar pro novorozená trojčata.

„Je to radost, ale víme, že i velká starost. Proto jsme schválili peněžitý dar ve výši 20 tisíc korun. Navíc jsme na radnici rozhodli o tom, že budou mít také až do tří let věku dětí vyhrazené parkovací místo přímo před domem, kde bydlí,“ sdělil dobřanský starosta.

Trojčátka se narodila 20. prosince 2017 ve Fakultní nemocnici Plzeň. Ella s porodní hmotností 2,35 kg, Emma s hmotností 2,30 kg a Anna vážila 2,05 kg. Doma na své sestřičky čekal dvouletý bráška Matýsek. Kvůli novým členům rodiny  se celá rodina  ještě před porodem přestěhovala do většího bytu v Dobřanech, kde jim velmi pomáhá právě babička – konkrétně  maminka maminky, která bydlí nedaleko.  Pro rodiče tří novorozených holčiček Michaelu Malátovou a Jiřího Kohouta i tak zbyde práce víc než dost.