Tramvaj srazila chodkyni. Z místa nehody žena odešla a pátrá po ní policie

Policisté pátrají po svědcích dvou nehod, které se staly v uplynulých dnech v Plzni. K oběma došlo na Slovanech. K první 30. dubna večer, k druhé 2. května v ranních hodinách.

Dopravní policisté šetří střet osobního vozidla tovární značky Škoda Octavia se zaparkovaným osobním vozidlem tovární značky Škoda Fabia. K nehodě došlo v Plzni v prostoru křižovatky ulic Sušická, Sládkova dne 30. dubna 2019 v době okolo 20:50 hodin.

Další dopravní nehoda, kterou řeší dopravní policisté, se stala v Plzni dne 2. května 2019 v době okolo 07:30 hodin, v ulici Koterovské a v prostoru přechodu pro chodce v blízkosti tramvajové zastávky „Brojova“. „Na předmětném místě došlo ke střetu jedoucí tramvaje s chodkyní, která z místa nehody odešla. Policisté hledají zejména tuto ženu s bližším popisem: žena ve věku okolo 70 let, blond vlasy, v době nehody byla oblečena do bordové zimní bundy, světlých kalhot a oči jí pokrývaly tmavé sluneční brýle,“ popsala policejní mluvčí Veronika Hokrová.

Dopravní policisté žádají případné svědky těchto událostí, aby se osobně přihlásili na Policii České republiky, Dopravní inspektorát Městského ředitelství policie Plzeň, U Borského parku 20, nebo telefonicky na č.: 974 325 256 nebo zavolali na bezplatnou linku 158 a pomohli s objasněním uvedených kolizí.