TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY: tímhle zaručeně potěšíte celou rodinu!

Zanedlouho to vypukne – Vánoce! Ruku na srdce, kdo z nás si neláme každý rok hlavu s tím, čím potěšíme pod stromečkem naše blízké. Samozřejmě, pokud nám svá přání vysloví, je to v podstatě jednoduché, víme „po čem sáhnout.“ Ale když chceme skutečně překvapit, tak lehké už to není. A pokud nepatříte mezi ty, kteří shánějí dárky doslova na poslední chvíli, inspirujte se již teď našimi zaručenými tipy. S nimi vedle nešlápnete!

Mohli bychom jmenovat celou škálu nejrůznějších dárků, protože nápadů může být nespočet. My se ale tentokrát nezaměříme jen na drahé a luxusní dárky, jakými jsou například šperky, drahé kosmetické přípravky a přístroje nebo elektronika. Představíme si ty, které potěší především v sychravých dnech dlouhé zimy. Možná vám některé budou připadat fádní a nehonosné, ale vězte, že tyhle „drobné“ věcičky každého „zahřejí“.

Zábavné vánoční ponožky

A protože je to období Vánoc a čas zimní, začneme od nohou. Praktické a vtipné jsou vánoční ponožky s nápaditými vzory. Ty by pod stromečkem rozhodně chybět neměly. Na trhu jich najdete nepřeberné množství s nejrůznějšími motivy. K vánoční pohodě a polehávání na gauči pod dekou u pohádek tedy rozhodně patří! Nejen, že skvěle zahřejí, ale navodí tu správnou vánoční atmosféru a pohodlí. A ocení je celá rodinka!

Pořádný svetr

Svetr? Kdo by chtěl dostat k Vánocům další, má už jich jistě dost?! Opak je pravdou. V sychravých dnech jich opravdu není nikdy nazbyt. Raději jich mít pořádnou zásobu. Navíc, nápadité svetry jsou hitem letošní zimní sezóny. Ve všech prodejnách i katalozích narazíte na nejrůznější typy, barvy i vzory oněch svršků. Z hlediska trendů pro ženy jsou v oblibě pořádné chlupaté nebo „oversizové“ svetry v červených, vínových, hnědých nebo hořčicových tónech. Výtečné jsou i svetry s rolákem v jednom!

Elektrická vyhřívaná deka

Tenhle dárek zaručeně ocení starší lidé. Jakmile venku udeří mrazy, co může být lepšího, než se v pohodlí domova zachumlat do oblíbené deky. K tomu si dát horké kakao nebo čaj a strávit večer u oblíbeného filmu či vánoční pohádky. Těch klasických dek máme všichni doma mnoho. Ale vyhřívaná deka to je úplně jiný zážitek. Je to mnohem útulnější. Osvědčené elektrické vyhřívané deky naleznete třeba u Sencor.

Koupelové bomby, pěny a rustikální svíčky

Každá žena miluje, když si může dopřát luxusní horkou lázeň ve vaně a udělat si tak příjemnou relaxační chvilku jen pro sebe a nebo si tu chvilku můžete udělat společně. Na výběr máte z mnoha okouzlujících vůní, tvarů i barev. Skvělé jsou pro toto období například Snow Fairy, Goledn Wonder, Thundersnow nebo The Magic Christmas od Lush Cosmetics (kosmetika není testována na zvířatech a je ručně vyráběná). No a k takové koupeli patří neodmyslitelně i svíčky, které tomu celému teprve dodají tu správnou atmosféru. Oblíbené jsou například rustikální svíčky od Butlers.

Sypané čaje a konvice s vyluhovacími lístky

Na duši i zdraví zahřejí především sypané nefermentované čajové lístky. Je libo čaj zelený, černý, Oolongy, Rooibos, Honeybush nebo bylinné čaje a jejich směsi? Neobsahují žádné kalorie, výtečně zahánějí žízeň a pomáhají při nejrůznějších potížích. Tohle ocení nejen vaše babička nebo dědeček. Pro lepší prožitek můžete využít konvice s vyluhovacími lístky (konvice TEO od Tescomy). Je to skvělý doplněk pro přípravu jakéhokoli sypaného i čerstvého čaje. Můžete v ní vyluhovat lístky máty, zázvor, ovoce i další dobrůtky.

Kvalitní alkohol

V zimních dnech uděláte radost nejen horkým čajem, ale i dobrým alkoholem. Zejména muži toto jistě ocení. Kvalitní whisky nebo rum zaručeně zahřeje. Neurazíte ani lahodným šampaňským. A navíc, sklenku výtečného pití si můžete s obdarovaným dopřát na Štědrý večer po rozbalení dárečků i vy!

Darovat můžete i hvězdu!

Ano, čtete správně! Možná jste o této možnosti ještě neslyšeli, ale jde to. Romantický dárek, kterým lze symbolicky vyjádřit vaši lásku. Na obloze je „nekonečno“ hvězd, které nemají své jméno. Proto se můžete chopit příležitosti, není to žádný složitý proces. Stačí se jednoduše online registrovat na příslušných stránkách nebo poslat vyplněný formulář. Registrace se provádí ve Velké Británii, kam zašlete údaje ke své zakoupené hvězdě.

 

TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY - DARUJTE VÁNOČNÍ DÁRKOVÝ POUKAZ – DÁREK, KTERÝ POTĚŠÍ KAŽDÉHO
TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY – DARUJTE VÁNOČNÍ DÁRKOVÝ POUKAZ – DÁREK, KTERÝ POTĚŠÍ KAŽDÉHO