TIPY NA VÍKEND: těšte se na LÉTOFEST nebo Plzeňskou MTB 50

Barvám neutečeš

Prázdniny utekly jako voda a před námi je již první zářijový víkend a také poslední prázdninový. Pro milovníky hudebních festivalů je tu o tomto víkendu LÉTOFEST Plzeň 2018. Rodiče mohou vyrazit s dětmi na dobovou akci na zámek Zbiroh nebo jít „sportem ku zdraví“!

Bitva pod Zbirohem (31.8.2018 až 1.9.2018, Zámek Zbiroh)

Milujete historii, hrady a zámky? Pak si nenechte ujít bitvu na zámku Zbiroh. Vžijte se na chvíli do dob středověku a vychutnejte si přímo atmosférický zážitek!

Wanastovi Vjecy

LÉTOFEST Plzeň 2018 (31.8.2018 od 16:00 hod. do 2.9.2018, Amfiteatr Lochotín, Plzeň)

LÉTOFEST – to je osm festivalů napříč Českou republikou, akce pro celou rodinu, hvězdy československého nebe, bohatý doprovodný program pro děti i dospělé a mnoho dalšího. Bude už dvoudenním festivalem, který nabídne top kapely československé scény. Hlavní headlinery budou kapely Kabát, Chinaski, No Name nebo také Wanastowi Vjecy a Mig 21. Podrobnosti si přečtěte zde.

Barvám Neutečeš 2018 – Plzeň (1.9.2018 až 2.9.2018, Plzeň)

Fenomenální barevná nejen běžecká show zavítá také do Plzně. Zažijte nejbarevnější běh svého života:) Den, kdy se stanete součástí akce plné barev, skvělé nálady, přátelství, rodinné pohody a nezapomenutelných zážitků. Běh, ve kterém není hlavním motivem rychlost, ale především zábava startuje se ve 13 hodin v Borském parku.

Plzeňská MTB 50 Kooperativy (1.9.2018, Plzeň)

Přijďte se před začátkem nového školního roku a vypravením dětí do školy pořádně zadýchat k načerpání síly sportem. Těšte se na tradiční plzeňskou padesátku. Můžete si zaběhat, projít se nebo se projet na kole po cyklotrase. Bude to spousta zábavy i legrace a chybět nebudou ani zajímavé ceny. Všechny důležité informace najdete tady.