TIPY NA VÍKEND: Opravdu žhavé koncerty, spousta pohádek i zabijačkové hody!

foto: harlej.cz

Únor se nám přehoupl jako nic a máme tu první březnový víkend. I když venku stále mrzne a vše vypadá tak trochu pochmurně, nespočet akcí, které nás o tomto víkendu čekají, vás chladnými nenechají! Do Plzně totiž v sobotu i v neděli míří několik známých hudebních interpretů. Kromě toho se i dobře nadlábnete a s dětmi můžete vyrazit do divadla nebo kina na celou řadu pohádek!

Pravá chodská zabijačka(03.03.2018, Chodová Planá)

Nadcházející víkend můžete započít v Chodové Plané pořádnou baštou! Ti z vás, kteří si potrpí na zabijačkové hody, jak se patří, by si tuhle akci rozhodně neměli nechat ujít. Tak se pěkně nadlábněte, ať máte sil na další akce, které vás o víkendu čekají!

O smolíčkovi(03.03. 2018 15:00, Divadlo Alfa, Plzeň)

Pohádku O Smolíčkovi znají bez pochyby všechny malé děti. Její děj není třeba příliš představovat. Vše se točí kolem jelena se zlatými parohy a malého pacholíčka. Jelen se o Smolíčka vzorně stará a oběma je spolu dobře…

Karnevalový rej(03.03. 15.:0, D klub Plzeň, Plzeň)

Nenechte si ujít také trochu té maškarní parády. KARNEVAL – LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ vás čeká již tuto sobotu. Soutěže, tancování, písničky, legrace, řádění,…. tohle vše a ještě mnohem víc můžete zažít, tak vyrazte. Vstupné je 70,- korun.

Harlej(03.03.2018 20:00, MKS, Náměstí Míru 51 Domažlice)

A nyní konečně něco z muziky. Pokud máte chuť pořádně se vyřádit a odreagovat se, pak máte o tomto víkendu skvělou příležitost! Kapela Harlej totiž vyráží na jarní Rock&Pop turné a to se speciálním hostem, skupinou Sendwitch. Vstupné 360,-.

POKÁČOVO JARO – Tour 2018(03.03.2018 20:00, Buena Vista Club, Plzeň)

Pokáč je jeden z nejvýraznějších mladých českých písničkářů a textařů. V létě 2017 vydal debutové album Vlasy, které se dlouho drželo na čele žebříčku prodejnosti. Jako support bere s sebou skvělou ostravskou písničkářku Petru Göbelovou.

O Koblížkovi(04.03.2018 14:30/16:00, Měšťanská Beseda, Plzeň)

Jaká dobrodružství potkají Koblížka na cestě z babiččina okénka do světa? To se dozvíte v pohádce plné zvířátek a jejich veselých písniček v neděli odpoledne v Měšťanské Besedě. Tak vezměte celou rodinku a vychutnejte si poklidnou neděli.

Iva Bittová

Romeo a Julie(04.03.2018 15:45, Měšťanská Beseda, Plzeň)

V Měšťanské Besedě vás také tuto neděli čeká nová inscenace slavného baletu na motivy stejnojmenné tragédie Williama Shakespeara v choreografii mladého talentovaného autora Alexeje Ratmanského. Užijte si trochu té romantiky!

Sex Pistols: Anglie tu bude navždy(04.03.2018 19:00, Měšťanská Beseda, Plzeň)

Na hudební scénu vtrhli v roce 1975, udělali bordel a zmizeli stejně rychle, jako přišli. Legendárním koncertem “Anglie tu bude navždy” oslavili 30 let a zmizeli znovu. Naštěstí ho zaznamenali pro velká plátna kin a vy ho budete moci shlédnout v Kině Beseda již tuto neděli.

Iva Bittová & Čikori(04.03. 19:00, Měšťanská Beseda, Plzeň)

Houslistka, zpěvačka a herečka Iva Bittová se vrací do Plzně a na koncertě v Měšťanské besedě vystoupí se svou kapelou Čikori, se kterou v prosinci 2016 vydala své zatím poslední album At Home. Vyrazte, bude to stát za to!