TIPY NA VÍKEND: Michal David vyráží na turné!

Michal David se představí v Domažlicích

Pokud přemýšlíte, co podniknout o tomto víkendu, na výběr toho máte opět mnoho. Počasí má být příznivé, a tak rozhodně vyražte ven za zábavou a kulturním vyžitím. Kromě vystoupení Michala Davida v rámci jeho turné, se můžete také těšit hned na několik akcí na hradech s historickou tematikou a atmosférou.

Báječná rocková koroze (21.7.2018 v 12:00 hod., Klatovy, Dr. Sedláka)

Open Air festival legend Západočeského bigbítu na ploše kempu lázní v Klatovech. Dostatek pií i jídla. Vhodné i pro celé rodiny s dětmi. Vystoupí tyto kapely: Lord, Benefit, Odyssea, Extra Band Revival, Ukradený Vjecy, TAM, Elegie, Weget, Iron Maiden revival, West Kabát revival, Mr. Sanchez band. Tak přijeďte!

Keltský den na Radyni (21.7.2018 v 13:00 hod., Starý Plzenec, Hrad)

Nenechte si ujít Celodenní zábavný i poučný program pro celou rodinu. Kulturně-historická akce zaměřující se na život Keltů vás bude zaručeně bavit, tak vezměte děti a vyrazte.

Historické slavnosti na Krasíkově (21.7.2018 v 17:00 hod., Kokašice)

Nepropásněte také Historické slavnosti na hradě Krasíkov. Hrad Švamberk též Krasíkov, německy Schwamberg se nachází u osady Krasíkov obce Kokašice v okrese Tachov v Plzeňském kraji. Zřícenina gotického hradu se rozprostírá na vrchu Krasíkov nad říčkou Hadovkou asi 3 km západně od Konstantinových Lázní. Pokud máte chuť na trochu té historie, zavítejte o víkendu právě sem.

Michal David – Letní kino Domažlice (21.7.2018 v 20:00 hod., Domažlice, Kozinova)

Michal David se vydává na své nové turné pod širým nebem, které proběhne od 1.6. do 15.9. 2018. Open Air koncerty budou pro Michala Davida premiérou, neb takové turné ještě neabsolvoval. Na koncertech se také představí nová kapela KVATRO, která Michala Davida bude doprovázet.

Po roce se vrací Akvabely.

Výstava denivek – Zámek Hrádek u Sušic (21.7.2018 až 22.7.2018, Sušice, Hrádek 1)

Na Klatovsku nedaleko Sušice naleznete opravený zámek Hrádek. Na prohlídkovém okruhu se zde podíváte do erbovního sálu, zámecké kaple, zámeckého parku a také můžete navštívit muzeum nejslavnějšího hradeckého obyvatele Františka Pravdy. O víkendu 21. a 22. července 2018 se uskuteční výstava denivek pana Pavla Nováka v sále Galerie Hrádek. Otevřeno bude od 10 do 16 hodin.

Divadelní léto pod plzeňským nebem: Akvabely (22.7.2018, Plzeň)

Divadelní léto pod plzeňským nebem připravuje každý rok inscenaci, kterou zasazuje do kulis historického centra města. Hlediště pro více než 400 diváků vyroste tentokrát v Proluce a tváří letošního léta se stane Michal Dlouhý v titulní roli Cyrana. Letní červencové večery v Proluce zpříjemní i čtyři reprízy loňské úspěšné tragikomedie Akvabely.