Tentokrát na trzích nebude chybět zabijačka

Nepomucké trhy završí svou letošní sezónu již tuto sobotu 14.  října od 8.00 do 12.00 hodin. Pravidelnou součástí těchto trhů jsou i divadelní představení pro děti. Tentokrát  to bude od 10 hodin, kdy začíná pohádka O Karkulákovi v Městském muzeu a galerii Nepomuk. Při té příležitosti si zájemci mohou v muzeu rovněž prohlédnou výstavu obrazů Richarda Böhnela (otevřeno je od 10.00 do 16.00 hodin).

Farmářské a řemeslné trhy v Nepomuku probíhají na náměstí A. Němejce a jako vždy jsou s živou hudbou a pohádkou.  Tentokrát nebude chybět zabijačka, čerstvé ryby a také pivo a mošty ze Šťáhlav. A samozřejmě další sortiment dobrého jídla a pití.

Přímo na trzích si návštěvníci mohou zakoupit   tradičně slané i sladké pečivo, zákusky, sezónní zahradní výpěstky, mléčné produkty, uzeniny, rybí speciality, čaje, koření, med, marmelády, vína, likéry a lihoviny, domácí řemeslné výrobky a šperky, podzimní a dušičkové věnce a různé dárkové zboží či dekorace. K občerstvení budou k dispozici například trdelníky, bramboráky, nebo si můžete dát langoše z domácího těsta. Prodávat se budou i teplé dětské nápoje, svařené víno a medovina. Vyhrávat k nákupu zdravých regionálních potravin i k výběru občerstvení bude tentokrát Band Miloše Velíška.