Zápas házenkářů se Zubřím táhne. Zbývá necelých 300 vstupenek

Foto: iDnes

Akci „Naplňme halu!“ před dnešním utkáním 17. kola Triglav pojišťovna extraligy Talent M.A.T. Plzeň – Gumárny Zubří fanoušci vzali za svou. Pokud se chcete do haly Lokomotivy podívat, pospěšte si. Zbývá už jen necelých 300 lístků.

Na utkání 17. kola Tipgames extraligy házenkářů Talent M.A.T. Plzeň – Gumárny Zubří, které se v městské hale na plzeňských Slovanech hraje dnes od 18 hodin, je pro fanoušky k dispozici ještě zhruba posledních 300 vstupenek. Zbývající lístky v jsou prodeji od rána až do 16 hodin ve vrátnici haly na Slovanech. Od 17 hodin se pak začnou prodávat také u pokladny. Cena činí 60 korun, děti do 12 let zaplatí polovinu.

Plzeňský klub připravil pro fanoušky už před utkáním řadu akcí. V 17:15 začne půlhodinová autogramiáda hokejistů Škody Plzeň, dorazí Martin Straka, Václav Pletka, Jakub Lev a Tomáš Vlasák. K nim se navíc možná přidá i kapitán fotbalistů Viktorie Pavel Horváth.

Těsně před samotným utkáním pak házenkáři Talentu pošlou do hlediště výherní létající talíře. Získat můžete buď dárek od pojišťovny Allianz nebo slevu na nákup v prodejnách M.A.T. Plzeň. Již v 17 hodin se před halou můžete občerstvit u stánku Pernareckých uzenin a užít si program patrolek Radia Kiss Proton.

Na samotné utkání už se samozřejmě těší i hráči Talentu M.A.T. „Pauza byla dlouhá a všichni se těšíme. Ale nebude to nic jednoduchého, Zubří sem určitě nepřijede zápas jen odehrát. Převzal je staronový kouč Kekrt a jeho zkušenosti týmu pomohou. Zubří bude určitě disciplinovanější tým než na podzim. Ale věřím, že dokážeme navázat na úspěšný podzim a znovu se vrátíme na vítěznou vlnu,“ uvažuje trenér Martin Šetlík. Pochvaluje si, že tým jde do další fáze soutěže kompletní. „Jen minulý týden měl chřipku mladík Fořt, ale teď už trénuje. A zcela v pořádku je po svalovém zranění konečně i Kavka. Určitě se na hřiště dostane a věřím, že ve zbytku sezony pro nás bude posilou,“ míní Šetlík na adresu loňské posily z Přerova.

Sám Kavka se cítí zdravotně fit. „Bylo to složité období, asi nejtěžší v kariéře. Brzy po přestupu do Plzně jsem si utrhl stehenní sval, sotva jsem se stačil s týmem sžít a naučit se všechny kombinace a signály. Nebylo nic příjemného kluky sledovat jen z hlediště. Ale věřím, že vše zlé už je za mnou a strašně se těším na hřiště. I na to, že nás požene hodně fanoušků. Nebojím se, že by nám bouřlivá atmosféra svázala ruce. Až se pískne, snad to z nás spadne a všichni se vybičujeme k co nejlepšímu výkonu,“ prohlašuje Kavka.