TAROTOVÝ HOROSKOP na týden 21. 9. – 27. 9. 2020

Tarotový horoskop 21.9. – 27.9. 2020, TÝDEN – Síla: Využijme důležité věci!

BERAN – Eso mečů

Berani, vzhůru za vítězstvím! To, co jste měli už dlouho rozdělané, nebo v co jste doufali, se konečně podaří. Užijte si to, oslavte to a začněte s tím zase pracovat.

BÝK – 10 pentaklů

Býci, obklopte se rodinou! Tento týden se tolik nesoustřeďte na práci a výkony a zkuste strávit nějaký čas s těmi, které máte rádi. Věnujte jim pozornost, možná, že už na to dlouho čekají.

BLÍŽENCI – Kolo života

Blíženci, počítejte radši se vším! Tento týden vás může překvapit naprosto čímkoliv, není možné nic plánovat. Počítat ale můžete s tím, že to pro vás nakonec bude moc dobré.

RAK – Ďábel

Raci, dávejte pozor! Tento týden byste mohli někomu vlézt do pasti, když se necháte omámit snadnou cestou a zapomenete na pilnou práci. Nenechte se ošálit a držte se chladného rozumu.

LEV – Eso holí

Lvi, využijte novou energii! Tento týden vám jde do života nový zdroj síly, který budete moct využít, když se odhodláte k nějakému nezvyklému kroku. Vzhůru do toho!

PANNA – 6 pohárů

Panny, přijímejte! Alespoň tento týden se snažte víc brát než dávat, máte už dávno předplaceno. Přijímejte hmotné i nehmotné dary s vrozenou skromností, přinesou vám radost.

VÁHY – Král pentaklů

Váhy, zůstaňte v klidu! Tento týden nemusíte nic řešit, ani na ničem dřít. Užijte si plody své práce, úkoly delegujte na ostatní a obklopte se tím, co vám dělá dobře.

ŠTÍR – Smrt

Štíři, nastal ten pravý čas! Na rozhodnutí, posun, upřímnou promluvu nebo na velký krok. Nebojte se, můžete jen získat, když budete mít odvahu a vezmete to pěkně z gruntu.

STŘELEC – Eso pentaklů

Střelci, všímejte si! Tento týden někde kolem vás projde možná životní příležitost maskovaná za drobnost, kterou byste mohli přehlédnout. Otevřete oči a buďte ve střehu!

KOZOROH – Svět

Kozorozi, osvoboďte se! Od všeho, co vás poutá a svazuje, ničí a ztěžuje vám život. Práskněte do koní a vydejte se jiným směrem. Můžete jen získat.

VODNÁŘ – Velekněz

Vodnáři, učte se! Tento týden možná potkáte někoho, kdo vám toho může hodně předat, anebo si přečtete moudrou knihu a můžete někoho poučit vy. Hlavu mějte otevřenou tak či tak.

RYBY – 8 pohárů

Ryby, nechte to už být! To, co už nefunguje, co nedává smysl a kvůli čemu se jen trápíte. Nestojí to za to. Pusťte to už ze života, z hlavy i ze srdce, uleví se vám.

Použité karty: Everyday Witch Tarot

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou dvou českých tarotových sad a autorkou knihy Čas na tarot, která vyjde na podzim 2020.