TAROTOVÝ HOROSKOP na týden 18. 1. 2021– 24. 1. 2021

Tarotový horoskop 18.1. 2021 – 24.1. 2021, 3. TÝDEN – 6 holí: Nepřestat bojovat!

BERAN – 9 pohárů

Berani, užívejte si! Tento týden sklidíte plody své dosavadní práce. Radujte se z toho, vychutnejte si to a buďte na sebe hrdí. Užijte si tento moment, než se pustíte do dalších úkolů.

BÝK – Král pohárů

Býci, buďte pevní! Tento týden na vás může někdo tlačit nebo hrát na city. Nenechte se omámit a buďte pevní ve svých citech. Tak rozeznáte hru od opravdovosti.

BLÍŽENCI – 3 pohárů

Blíženci, radujte se! Ať už tento týden budete mít důvod k oslavě nebo ne, dopřejte si ji. Chce to úlevu, nadhled a zážitek, díky kterému přestanete na chvíli přemýšlet.

RAK – Královna mečů

Raci, bojujte! Snažte se tento týden hájit své potřeby a nároky, pokud to bude nutné, jděte přes mrtvoly! Je třeba ukázat zuby, zvláště tam, kde se s vámi nezachází důstojně!

LEV – 2 holí

Lvi, přemýšlejte! A to hodně dopředu. Tento týden si udělejte plány na delší dobu, zamyslete se, kam vlastně jdete a zda je tam to, co chcete. Možná inventurou zjistíte něco důležitého.

PANNA – 9 pentaklů

Panny, buďte hrdé! Uvědomte si, co už jste dokázali a jak z toho můžete těžit. Není třeba začínat něco nového, zdrojů z minulosti máte dost. Jen je využít.

VÁHY – Kolo života

Váhy, buďte středem! Tento týden si uvědomte, že vy jste středem svého vesmíru a máte tu největší moc, abyste něco změnili. A změňte to!

ŠTÍR – Císařovna

Štíři, rozkveťte! Ač je leden, vy můžete zažít něco, co vás zahřeje a potěší. Nechte se vést, řiďte se svým srdcem a snažte se, aby vám bylo opravdu dobře, po těle i na duši.

STŘELEC – Mírnost

Střelci, uklidněte se! Asi to bude těžké, ale hlavně tento týden o nic neusilujte, nechte vše volně plynout. Samo se to uděje daleko lépe, než vaším stresem a nucením!

KOZOROH – Spravedlnost

Kozorozi, jednejte! Už jste toho vymysleli dost, teď je na čase vzít to do rukou a začít makat. Ukažte všem, že to, co říkáte, myslíte vážně! Budou se divit, ale vy uspějete!

VODNÁŘ – 2 pentaklů

Vodnáři, nespěchejte! Věci se dějí samy, nejen tento týden a vaším úkolem je nechat jim prostor. Nepřekážejte vývoji svými názory a vůlí, budete mile překvapeni.

RYBY – Rytíř pentaklů

Ryby, jeďte dopředu!  Nemusíte být právě nejrychlejší, ale buďte pevní a udržujte tempo a směr. Jeďte si za svým, protože už dobře víte, co to je  proč je to potřeba.

Použité karty: Fantastic Myth Tarot

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou dvou českých tarotových sad a autorkou knihy Čas na tarot, která vyšla na podzim 2020.