TAROTOVÝ HOROSKOP na týden 30. 11. – 6. 12. 2020

Tarotový horoskop 30.11. – 6.12. 2020, 48. TÝDEN – 2 pentaklů: Zvažujme, co je dobře!

BERAN – Eso holí

Berani, odvážně vpřed! Tento týden odhoďte strach a pusťte se přesně tam, kam se každý bojí. Když se tam vydáte, zjistíte, že to tak hrozné není a sklidíte velký úspěch.

BÝK – Královna holí

Býci, pozor na manipulaci! Tento týden se vás bude někdo pokoušet dostat tam, kam se vám vůbec nechce. Dejte na svůj pocit a nenechte si nic vnutit. Ať později nelitujete!

BLÍŽENCI – 7 holí

Blíženci, bijte se! Když se dostanete do úzkých, snažte se prosadit jakýmikoliv prostředky. Přesila nepřesila, můžete to zvládnout, když se opravdu odhodláte. Jde o hodně!

RAK – 2 mečů

Raci, ukažte se! Tento týden bude důležité ukázat nějakou speciální dovednost, kterou máte jenom vy. Nebojte se předvést, někdo to velmi ocení.

LEV – 8 pohárů

Lvi, zvítězte! Pokud už dlouho řešíte nějakou věc a nevíte si rady, jak postupovat, tento týden bude ideální na rozseknutí. Udělejte velký krok, i když to trochu opláčete, bude to dobře.

PANNA – Blázen

Panny, hrajte si! Neberte tento týden vše tak vážně a zkuste si trochu hrát. Nadhled a optimismus vám pomůže vyřešit víc než úporná snaha.

VÁHY – 3 pentaklů

Váhy, tvořte! Nedejte se zastavit povinnostmi nebo rutinou a tento týden dělejte všechno kreativně. Vytvořte si přesně to, co je pro vás důležité, nakonec to ocení i ostatní.

ŠTÍR – Velekněz

Štíři, oslňte! Tento týden předveďte všechno, co ve vás vězí. Ukažte svůj um a nechte se za to ocenit. Někoho možná překvapíte a do budoucna vám to hodně pomůže.

STŘELEC – 10 mečů

Střelci, neváhejte! Tento týden je třeba brát vážně, co se bude dít. Jde o všechno a na vás je udělat zásadní krok nebo rozhodnutí. Jindy už nebude čas ani prostor!

KOZOROH – Královna pohárů

Kozorozi, pozor na důsledky! Tento týden se můžete setkat s důsledky svých činů nebo kroků někoho jiného. Než se naštvete, zkuste to spíš pragmaticky vyřešit a neopakovat.

VODNÁŘ – 5 pohárů

Vodnáři, neplačte! Tento týden se asi něco nepovede, jak jste chtěli, ale není všem dnům konec. Něco je možné napravit a něco předělat. Podívejte se na věc bez emocí a uvidíte to!

RYBY – Eso pentaklů

Ryby, najděte poklad! Je jedno kde, ale snažte se tento týden hledat plusy a příležitosti i tam, kde to na ně nemusí právě vypadat. Nejen vy budete mile překvapeni!

Použité karty: Twisted Tales Tarot

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou dvou českých tarotových sad a autorkou knihy Čas na tarot, která vyjde na podzim 2020.