TAROTOVÝ HOROSKOP na týden 12. 4. 2021– 18. 4. 2021

Tarotový horoskop 12.4. 2021 – 18.4. 2021, 15. TÝDEN – 4 holí: Oslavujme!

BERAN – Eso holí

Berani, probuďte se! Tento týden budete mít velkou příležitost se rozletět! Snažte se v sobě (znovu) zapálit vnitřní oheň a krmte jí celé široké okolí.

BÝK – Páže mečů

Býci, vyjadřujte se jasně! Tento týden můžete mí problém s komunikací. Snažte se mluvit stručně a přímo, ať se vyhnete zbytečným nedorozuměním či konfliktům.

BLÍŽENCI – Eso mečů

Blíženci, přijměte výzvu! Zkuste se utkat s tím, co je před vámi, neztrácejte odvahu a bojujte! Máte na výhru, když se k věci postavíte čelem.

RAK – Milenci

Raci, milujte! Dejte najevo své city, tento týden se o ně můžete bez obav podělit. Otevřete se nové i staré lásce a vítejte všechno, co vám nese do života.

LEV – Král pohárů

Lvi, ukažte své emoce! Nebojte se projevit své pocity, když se svěříte s tím, co máte na srdci té správné osobě, budete za to pochváleni.

PANNA – 2 pohárů

Panny, spojte se! Tento týden se snažte nebýt sami. Komunikujte, spolupracujte a podílejte se na nových věcech. Bude to moc milé spojení.

VÁHY – Věž

Váhy, vzhůru dolů! Nebojte se dělat nové věci, riskujte! Když vkročíte do neznáma, můžete jen získat. Všechno je lepší než stojatá voda stávající situace.

ŠTÍR – 6 holí

Štíři, oslavujte! Tento týden se vám může podařit dokončit něco důležitého. Buďte na sebe hrdí a podělte se o radost s ostatními, kteří to budou umět ocenit.

STŘELEC – 6 mečů

Střelci, dokončujte! Jste už nějakou dobu na cestě, tak si ji neprodlužujte zbytečnými očekáváními a zkuste už to dotáhnout do konce. Uleví se vám i lidem okolo.

KOZOROH – 4 pentaklů

Kozorozi, držte se zpátky! Tento týden pro vás není vhodný na nové začátky. Držte se toho, co máte a pracujte s tím. To bude bohatě stačit.

VODNÁŘ – 7 pentaklů

Vodnáři, zastavte se! Není nutné se hnát dopředu za každou cenu. Pokud to nejde, zastavte se a počkejte na lepší podmínky. Zatím si můžete třeba přečíst nějakou zajímavou knihu.

RYBY – Slunce

Ryby, skákejte radostí! Tento týden se povede něco, co vás nadchne. Nebojte se projevit radost a užijte si tento okamžik. Naplní vás to silou do budoucna.

Použité karty: Witchling Academy Tarot

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou dvou českých tarotových sad a autorkou knihy Čas na tarot, která vyšla na podzim 2020.