Stromek od Lesů ČR ozdobí školáci z Domažlic

Společnost Lesy ČR dodala  do Domažlické nemocnice smrček, který bude o Vánocích zdobit halu dětského oddělení. Stalo se tak v rámci dnes již tradiční akce lesníků Vánoční stromky dětem.

Stromek pro   dětské pacienty budou děti i samy zdobit. Konkrétně se výroby ozdob i zavěšení ujmou žáci Základní školy Komenského 17 z Domažlic a návštěvníci domažlického Diakonie Klubu Fontána pro děti a mládež. Slavnostní rozsvěcení stromku se uskuteční v úterý 19. prosince v 10:30 hodin. Akce se zúčastní vedení, pracovníci i pacienti nemocnice a zástupci Plzeňského kraje.

Státní podnik Lesy České republiky nezapomíná v rámci mnoha svých aktivit na děti. Těm méně šťastným, které nemají možnost strávit Vánoce ve svých domovech mezi blízkými, bychom rádi zpříjemnili vánoční čas. V rámci projektu VÁNOČNÍ STROMKY DĚTEM mají vybrané organizace možnost objednat si vánoční stromek od Lesů ČR. Ten jim pak bude zdarma doručen. Projekt je určen těmto organizacím: dětské domovy, dětská centra, Klokánky, dětská oddělení nemocnic, azylové domy pro rodiče s dětmi a dětské léčebny a ozdravovny.