Střet dvou aut v Klatovech. Jeden zraněný a policie, která hledá svědky

ilustrační foto / plzen.cz

Ve čtvrtek krátce po dvanácté došlo na ulici Plzeňské k dopravní nehodě. Policisté žádají případné svědky o informace.

Ve čtvrtek 6. září okolo 12.35 hodin v Klatovech jel po ulici Plzeňské řidič s vozidlem značky Land Rover v levém jízdním pruhu. Nedaleko místa u výjezdu od obce Točník, došlo ke střetu vozidla VW Passat, který levou přední částí narazil do pravého boku projíždějícího vozidla Range Rover. „Řidičem vozidla znaky VW byl sedmaosmdesátiletý muž z obce u Kdyně, který při dopravní nehodě utrpěl zranění a byl převezen do nemocnice,“ informovala policejní mluvčí Dana Ladmanová s tím, že dechové zkoušky byly u obou řidičů s negativními výsledky. Po prohlídce vozidla VW Passat policisté zadrželi osvědčení o registraci vozidla. Senior měl platnou lékařskou prohlídku.

Policisté z dopravního inspektorátu v Klatovech prošetřují uvedenou dopravní nehodu a z důvodu řádného objasnění žádáme případné svědky události o poskytnutí informací. „Žádáme řidiče, kteří v uvedenou dobu projížděli po uvedené komunikaci v obou směrech a používali kameru ve vozidle, aby policistům poskytli záznam,“ uvedla policejní mluvčí.

Informace sdělte na dopravní inspektorát v Klatovech v pracovních dnech na telefon číslo 974 334 251 nebo 974 334 250 i prostřednictvím e-mailu: kt.di.podatelna@pcr.cz.