Střet dvou aut na Domažlicku dopadl jen uraženým zrcátkem. Viník ale od nehody ujel

ilustrační foto / plzen.cz

Policisté pátrají po viníkovi nehody, který přejel částí svého auta do protisměru a narazil levým bočním zrcátkem do zrcátka protijedoucího vozidla. Z místa střetu však ujel. 

K dopravní nehodě na silnici II. třídy č. 193 mezi křižovatkou na obec Lazce a obcí Horšovský Týn došlo dne 18. října 2018 v 05:30 hodin. „Neznámý řidič s nezjištěným vozidlem bílé barvy jedoucí ve směru od obce Horšovský Týn na obec Domažlice nejel s vozidlem vpravo co neblíže při pravém okraji pozemní komunikace, kdy na přímém úseku přejel s vozidlem částečně do protisměru, kde následně narazil levým bočním zrcátkem do levého bočního zrcátka osobního automobilu Mercedes – Benz Vito. Na místě dopravní nehody nezastavil, nespolupracoval při šetření dopravní nehody, neprokázal svojí totožnost, nesepsal společný záznam o dopravní nehodě a z místa dopravní nehody odjel,“ uvedla policejní mluvčí Dana Ladmanová.

“ Svědci, kteří by mohli poskytnout informace k výše uvedené dopravní nehodě, se mohou přihlásit osobně na Dopravním inspektorátu v Domažlicích, nebo zatelefonovat na číslo 974 331 255, případně na bezplatnou tísňovou linku 158,“ doplnila policejní mluvčí.