Strážníci v Plzni na Skvrňanech se stěhují do rekonstruovaných prostor

foto: MP Plzeň

Do nových prostor se od dnešního večera stěhují skvrňanští strážníci. Jejich služebna bude fungovat na adrese Karla Steinera 10A.

foto: M. Osvaldová

„Městská policie Plzeň upozorňuje všechny občany na změnu adresy obvodní služebny Městské policie Plzeň – Skvrňany. Od pátku 30. listopadu 2018 od 18 hodin budou strážníci k zastižení na nové adrese Karla Steinera 10A. Na adrese Terezie Brzkové 35 již nebudou k dispozici. Telefonní čísla zůstávají stejná,“ informovala Veronika Kuchynková z Městské policie Plzeň.

Nová služebna vznikla v prostorech bývalé školky. Objekt přitom prošel rozsáhlými úpravami. V rámci rekonstrukce byla opravena střecha, zateplena fasáda, provedena  výměna oken a dveří, upraveny vnitřní prostory včetně instalace nových elektrorozvodů, vody, kanalizace a topení. V přízemí byl vybudován zbrusu nový vstup pro služebnu městské policie včetně vybudování parkovacích míst pro služební vozy a návštěvníky služebny,“ přiblížil David Šlouf, radní města pro správu městských nemovitostí.

Služebna v přízemí budovy aktuálně poslouží 26 strážníkům, kteří vykonávají službu také v městských částech Křimice, Radčice a Malesice. V 1. patře bude nadále provozovat svoji činnost Klub železničních modelářů.