Steelcase, luxusní a čistá práce kousek od Plzně

foto: steelcase.com

Výrobce špičkového kancelářského nábytku, americká společnost Steelcase je přední světovou značkou, nabízející komplexní řešení kancelářských prostor. Má více jak stoletou tradici a do Plzeňského kraje přišla v roce 2014. Závod se nachází u Panattoni parku v Ostrově u Stříbra a nyní zaměstnává více jak 400 zaměstnanců.

Společnost investovala do vlastních prostor stovky milionů korun a vytvořila si tak v našem regionu trvalé místo. Steelcase v Ostrově je klíčovou součástí evropské a blízkovýchodní části celého koncernu. Dělají se zde výrobky z melaminu. Závod je vybaven nejmodernější technikou a výrobní prostředí je absolutně čisté.

Firma Steelcase své kompletní kancelářské řešení dodala pro takové elitní společnosti jako je Google, Microsoft, KB Bank, BMW, Oracle nebo Deloitte. S firmou Microsoft dokonce společně vyvíjí nové technologie pro kanceláře budoucnosti.

Nyní se součástí stabilní americké firmy Steelcase můžete stát i vy.

Společnost právě hledá operátory výroby, obsluhu strojů a skladníky. Případní zájemci nemusejí být vyučeni v oboru truhlář. Dopravu z Plzně zajišťuje firma zdarma. V závodě jste do půl hodiny. Pokud byste jezdili po vlastní ose, dostanete příspěvek na dopravu. Oběd mají zaměstnanci ve Steelcase zcela zdarma.

Jestliže vás nabídka zaujala, můžete se hlásit na emailové adrese hrczech@steelcase.com nebo na telefonním čísle 778 52 08 64, zde také dostanete další podrobnější informace.