Staňte se specialistou na polepy aut! EURONOVA GROUP vám to umožní

foto: V. Čermák

Nově vzniklá akademie pro polepy aut, tzv. CAR WRAPPING academy, kterou organizuje mediální společnost EURONOVA GROUP, nabízí praktický kurz k získání dalšího vzdělání v celoplošném polepu vozidel, a to jak do jednobarevných fólií, tak s grafickým tiskem.

Kurz je cílen na rozvoj kreativity, manuálních dovedností a využití šikovnosti českých rukou, v kombinaci s použitím kvalitních materiálů. Výsledkem pak má být dokonale zpracovaný produkt, který dokáže zaujmout a zároveň má velký potenciál na trhu,“ řekl ředitel divize polygrafické výroby Euronova Group Jan Brabec.

foto: V. Čermák

Absolvent kurzu je schopen určit postup lepení, vypočítat spotřebu materiálu, posoudit vhodnost karoserie k aplikaci konkrétního typu fólie a sám kompletně polepit auto.

Výuku provádí zahraniční specialisté. Cílovou skupinou kurzu je široká veřejnost, muži a ženy všech věkových kategorií. Kurz je určen i pro začátečníky. Předpokládá se pouze dobrá manuální zručnost, trpělivost a smysl pro detail.

Partnerem akademie je společnost ZING TRADING s.r.o., která je distributorem veškerých materiálů pro velkoformátový tisk, včetně materiálů pro polepy vozidel,“ sdělil obchodní manažer s.r.o. ZING Pavel Červinka.

Z hlediska obsahové náplně kurzu se v teoretické části vyučuje znalost pomůcek, fólií a technologický postup aplikace i odstraňování fólií. Praktická část je pak věnována získání konkrétních dovedností a jejich procvičení.

Úspěšní absolventi kurzu mají možnost získat trvalý kontrakt na provádění polepů automobilů s možností poskytnutí zázemí pro tuto zajímavou a kreativní práci.

Kontakt pro registraci do kurzu : prace@euronovagroup.com

Staňte se specialistou na polepy aut! EURONOVA GROUP vám to umožní