Stand-up comedy může rozesmát i vaše bránice. S námi můžete jít zdarma

Ve čtvrtek 31. ledna bude v Anděl music baru v Plzni veselo. Od 20 hodin se tu koná SHOW stání, originální stand-up comedy o pěti skvělých komicích, kteří mají jediný úkol. Rozesmát vás. Na paškál se nebojí vzít cokoliv a kohokoliv, pokaždé ale míří přímo na vaši bránici. Díky našemu webu na ní navíc můžete jít zcela zdarma.

Soutěžíme o 2×2 vstupenky. K tomu, abyste se mohli zařadit mezi výherce, stačí správě odpovědět na tyto dvě otázky? Odpovědi pak posílejte na e-mail: soutez@plzen.cz

Koho z komiků můžete znát z pořadů Underground comedy či Stand-up Factory?
a) Daniel Bartoš
b) Naďa Hůlková
c) Jiří Jakima

Který z vystupujících se nenarodil v ČR?
a) Jiří Jakima
b) Naďa Hůlková
c) Lucia Hronková

Během večera pobaví mistr vtipů Jiří Jakima, před jehož fóry neuteče ani jeho dcera, ani babička. Nekompromisní kuchař gagů, jenž poškádlí všechny tvé smíchové buňky. Znát ho můžete z pořadů Underground comedy či Stand-up Factory.

Těšit se můžete také na Daniela Bartoše, stand-up komika pocházející z drsného prostředí nymburských divadelníků se zálibou v testování „vtipného“ materiálu v nejméně vhodných situacích.

Třetím mušketýrem se stává Michal Boháč, divadelní herec v neznámých souborech a stand-up komik, kterého můžete znát například z TV pořadu Comedy Club.

Na pódiu se objeví i ženy. Naďa Hůlková, jejíž vystoupení jsou jako horská dráha. Uprostřed záchvatu smíchu najednou zjistíte, že se smějete sami sobě. Naďa je zakladatelkou SHOW stání, pravidelných stand-up večerů v pražském Crossclubu a kapely New Sound Orchestra. Jako překvapení večera bude představen i speciální zahraniční host.