Sportmanie jde do finiše. Rozdávají se zlaté medaile

foto: M. Osvaldová

Poslední tři dny, poslední obměna stanovišť a také rozdávání zlatých medailí. Sportmanie Plzeň v areálu za Plazou jde do své cílové rovinky. Největšími lákadly čtvrtého ročníku jsou lidský stolní fotbal, velká vodní skluzavka, lanový park nebo lezecká stěna.

foto: M. Osvaldová

Za první tři dny Sportmanie Plzeň 2019 si po splnění jednoduchých podmínek vyzvedlo bronzovou medaili téměř 5 000 dětí, téměř na vlas stejně si dětí obdrželo i od úterý do čtvrtka medaili stříbrnou.

Kromě desítek sportovišť si návštěvníci přijdou na své i v rámci doprovodného programu. V pátek od 16 hodin vystoupí populární zpěvák Voxel, v 17 hodin je v plánu autogramiáda mistrů ČR, pozemních hokejistů TJ Plzeň Litice.

V sobotu 24. srpna v 15 hodin vystoupí skupina Abba Stars, od 16 hodin se bude v rámci Sportmanie Plzeň 2019 konat rodinný běh plný zábavy nazvaný Letní párty běh.

V rámci akce také pokračují populární přednášky. V pátek dorazí výživový specialista Petr Havlíček a v sobotu mentální kouč Marian Jelínek.

Na startu každého dne Sportmanie Plzeň 2019 se konají ranní rozcvičky, které začínají v pracovních dnech vždy od 7 a od 8 hodin, v sobotu a v neděli o hodinu později, tedy od 8 a od 9 hodin.

Sportmanie Plzeň 2019 pokračuje denně od 13 do 20 hodin (v sobotu a v neděli už od 10 hodin) a potrvá až do neděle 25. srpna.

Více fotek z akce najdete zde.