Šperkařka Martina Benediktová se představí v Plzni

Firma MB art Martina Benediktová byla založena v roce 1994 a již 23 let praxe ji řadí na špičku v oboru klenotnictví a šperkařství na našem trhu. Šperkařka a designérka Martina Benediktová tvoří modelové a autorské šperky a jako diplomovaný starožitník provádí i opravy starožitných šperků ve vysoké kvalitě. Přijďte si je prohlédnout ve středu 25. října od 19 hodin do DEPA2015 v Plzni.

Šperky Martiny Benediktové jsou ze zlata a stříbra s přírodními pravými kameny, polodrahokamy a přírodními perlami všech typů, které patří mezi její hlavní sortiment. V nabídce má perly ze všech koutů světa a to nejen klasické, ale i raritní tvarem, velikostí, kvalitou, nebo způsobem kultivace. Nabízí perly sladkovodní i mořské. Každoroční nové kolekce šperků před vánocemi zajišťují zákazníkům vždy novou inspiraci na dárek. Letošní sezónu 2017/2018 je pod názvem „Kjóta“, kde se snoubí nejen luxusní tahitské perly a raritní barokní se zlatem a stříbrem, ale i kůží a kožešinou.

Martina Benediktová je vyhledávanou renomovanou šperkařkou, která spolupracuje na mnoha charitativních projektech, soutěžích krásy, s Českou televizí, módními časopisy a jiné. Její šperky můžete vidět nejen na různých přehlídkách, jak svatebních, tak i módních návrhářů, ale i na předních známých osobnostech.

Ateliér se nachází v malebném centru staré Prahy 1 na Národní ulici u kostela Sv. Martina ve zdi, kde se dělí Staré a Nové město.

V kulturním centru DEPO2015 se ve středu kromě šperků Martiny Benediktové představí také modely módní návrhářky Ivety Paulerové. Více o ní čtěte zde.