Souboj titánů se rozloučil s další sezónou

Souboj Titánů

Tradiční akce bojových sportů, která je již 15 let spojená s metropolí západních čech, Plzní napsala minulý víkend závěrečnou kapitolu své další sezóny. Na tradičním místě, které je právě se Soubojem Titánů již pevně spjato, městskou halou Lokomotivy na Slovanech se utkali bojovníci z celé Evropy a dokonce i jeden bojovník z afrického kontinentu, konkrétně z Maroka, v našlapané a atraktivní pyramidě těžké váhy.

Zápasy byly od samotného počátku plné rychlých, přesných a především tvrdých výměn mezi zúčastněnými, každý si chtěl opasek pro šampiona těžké váhy připnout ke svému pasu. Na konci se z vítězství radoval trutnovský bomber, příslušník Policie ČR Jakub KLAUDA který ve finále porazil nebezpečného tureckého soka.

ilustrační foto

Ani tentokrát nechyběli domácí, plzeňští borci. Nejdříve ze všech tří plzeňských, kteří se publiku v hale Lokomotivy představili, byla Klára STRNADOVÁ, kterou přijela prověřit a vyzvat k odvetě znojemská bojovnice Viktorie BULÍNOVÁ, která s Klárou prohrála ve finále Evropského poháru WAKO na konci září v Praze. A tentokrát, byť Klára bojovala jako lvice, tak po rozhodnutí bodových rozhodčích zvítězila 2:1 na body Viktorie, která jest mimochodem někdejší hráčka ledního hokeje. Jako druhý nesl domácí, plzeňský prapor do bitvy Kláry týmový parťák z plzeňského YAKSHA Gymu, Jan “Polák” VAŠŮT. Ten nastoupil proti borci z legendárního pražského gymu, gymu, ve kterém vyrostlo spoustu skvělých českých bojovníků pod vedením Petra “Khru” MACHÁČKA. Tím, kdo se nyní postavil v protilehlém rohu proti Honzovi, byl Matyáš NETUKA. Zápas držel pevně v otěžích domácí bojovník pocházející však ze Slezské Opavy, Honza VAŠŮT a stejně tak to ve výsledku viděli i všichni bodový rozhodčí, kteří vyhlásili jednomyslně 3:0 vítězem právě Honzu. Jako třetí domácí želízko v ohni nastoupil miláček plzeňského publika který již patří do inventáře Souboje Titánů a to Jirka “George” ŠTÁDLER. Soupeřem Jiřího byl opět, stejně jako tomu bylo u Kláry STRNADOVÉ soupeř ze Znojma, konkrétně Vladimír LENGÁL. V podání Jirky ŠTÁDLERA šlo opět o představení, do kterého dal veškeré své síly, doslova se vyždímal do maxima. Byl to zápas plný přestřelek, ze kterých nakonec vyšel jako vítěz a prolomil tak, svoji smůlu z posledních zápasů na Souboji Titánů, ve kterých se mu nedařilo úplně podle svých představ a představ domácího publika.

A třešničkou letošního ročníku Souboje Titánů byl zápas, ve kterém šlo o prestižní opasek pro profesionálního šampiona supertěžké váhy asociace CMTA, o který se utkali dva Michalové. REISSINGER z pražského Spejbl gymu a JANÁČEK z českobudějovického Gladiators gymu. Tento zápas, který byl vypsaný na 5x 3 minuty nabízel hodně atraktivní zápas, ve kterém krom nádherného opasku a pomyslného trůnu pro vládce české supertěžké váhy nabízel především parádní podívanou. A skutečně, oba borci spoustu tvrdých a přesných ran nejen rozdali, ale zároveň i utržili. Bohužel jeden z takových přesných úderů vedl k předčasnému konci zápasu, kdy Michal REISSINGER, svěřenec legendárního Ondřeje “Spejbla” HUTNÍKA, trefil českobudějovického Gladiátora přesně na oko, a roztrhl svému soupeři oční víčko, což znamenalo, i podle verdiktu lékaře Souboje Titánů ukončení zápasu a vyhlášení vítězem a majitelem zmiňovaného opasku pro profesionálního šampiona supertěžké váhy asociace CMTA pražského válečníka, Michala REISSINGERA.

Ročník s pořadovým číslem 15 je za námi a celý tým Souboje Titánů již připravuje další pokračování tradiční a největší akce bojových sportů na území západních Čech. 30. března se znovu otřese v základech, pod náporem těch nejlepších českých a zahraničních bojovníků v Muay-thai, K1 a MMA. Vstupenky jdou do prodeje již v průběhu prosince a jako dárek obdržíte triko Souboje Titánů.