Souboj titánů je tady. Plzeň zažije boj o pás šampiona v supertěžké váze české muay-thai

Souboj Titánů v Plzni už 17. listopadu.

V sobotu 17. listopadu se v Plzni uskuteční další Souboj titánů. Za více než 15 let existence této akce, v Plzni nastoupilo mnoho domácích, ale i zahraničních bojovníků. Ne jinak tomu bude i letos. Kromě atraktivní pyramidy ve váhové kategorii do 91 kilogramů se totiž staneme svědky super války, ve které půjde o pás šampiona v supertěžké váze české muay-thai asociace CMTA. V této královské kategorii se o zmíněný opasek šampiona střetnou Michal REISSINGER a Michal Golden Mike JANÁČEK.

Na straně jedné uvidíte hrdého a obrovsky silného spartského bojovníka Michala REISSINGERA. Tento válečník, který má zkušenost i s bojem mezi fotbalovými Hooligans (Sparta Praha), reprezentuje Spejbl gym legendárního českého bojovníka Ondřeje Spejbla HUTNÍKA, jehož je svěřencem, nebude pro nikoho snadným soustem. Jedná se o českého amatérského šampiona asociace CMTA, tedy téže asociace, která dává v tomto zápase do banku opasek pro profesionálního šampiona supertěžké váhy. U tohoto borce platí více než u kohokoliv jiného, že jeho soupeři musejí být neustále ve střehu, sebemenší ztráta koncentrace, bývá potrestána ukončením KO!

Na druhé straně arény cti, obehnané šestnácti provazy bude stát třicetiletý jihočeský gladiátor Michal JANÁČEK. Je svěřencem Michala NOVÁKA, Petra KORČÁKA a Michala FRČKA z českobudějovického Gladiators gymu. Jedná se o neméně tvrdého bojovníka. Oba dva borci patří bezesporu k tomu nejlepšímu a nejsilnějšímu, co česká “supertíha” může nabídnout. Je opravdu málo dalších alternativ, které se pro tuto válku o titul šampiona CMTA v supertěžké váze nabízelo.

Můžete se jistě těšit na spoustu tvrdých výměn, při kterých oba borci rozdají nespočet ran, tvrdých jako ocel, ale zároveň i spoustu inkasují. Pro takový zápas musíte mít silnou vůli, podřídit se obrovské dřině v přípravě, za což patří oběma obrovská poklona. Tento zápas bude jistě patřit k ozdobám nejen nadcházejícího večera 17. listopadu, ale zcela jistě se zapíše do historie jak Souboje Titánů, tak celkově historie českého Muay Thai.

Galavečer Souboj Titánů se koná v sobotu 17. listopadu 2018 ve sportovní hale TJ Lokomotiva v Plzni na Slovanech. Začátek je v 19 hodin.