Souboj Titánů jde s dobou

Souboj Titánů

Další tradiční akce bojových sportů, která letošním rokem vstupuje do své již šestnácté sezony, bude ve znamení především zápasů MMA. Tedy sportu, který se těší obrovské popularitě napříč celým světem. O své ovšem nepřijdou ani příznivci tradičních bojových sportů jako je Muay-thai a K1. Na co se můžete 30. března těšit?

Souboj Titánů

BePRO EXHIBITION MMA. Tohle je zcela unikátní záležitost, která bude mít na území České republiky absolutní premiéru. Půjde o zápasy ve váhové kategorii Middleweight (Střední váha -83,9kg), pyramidovým způsobem, ve kterých se proti sobě postaví zápasníci z řad amatérské a profi scény, kdy se zápasníkům zápasy ve čtvrtfinále a semifinále započítávat do jejich profi bilance. Na rozdíl od finále, které se jim už do bilance zapíše. 30. března na Souboji Titánů proběhnou první, tedy čtvrtfinálové zápasy.

SUPERFIGHT MUAY-THAI & K1. Ani tentokrát ovšem nepřijdou o zápasy milovníci klasiky, která jest se Soubojem Titánů spojena od jeho počátku. Tedy o zápasy v Muay-thai a K1. V těchto zápasech se představí tradičně domácí, tedy plzeňští bojovníci na které jste zvyklí.

Souboj Titánů

RP SECURITY MMAA ARÉNA CUP 2019. Novinkou v programu Souboje Titánů bude tentokrát i program, díky kterému se brány haly Lokomotivy otevřou již dopoledne, a to konkrétně v čase od 10:00 do 15:00 hodin. V tomto čase zde totiž proběhne již sedmý díl české amatérské ligy asociace MMAA, během kterého se účastníci porvou o body do tabulek svých váhových kategorií, boj o místo v české reprezentaci, která se zúčastní amatérského mistrovství světa IMMAF, což je na amatérské úrovni absolutní strop. Zároveň zde proběhnou zápasy akademického MČR v MMA a jubilejní 50. podnik MČR MMAA. Po předložení vstupenky na večerní Souboj Titánů Exclusive vstup zdarma, samostatná vstupenka v ceně 150,-

Vstupenky si můžete objednávat přes email: gala@soubojtitanu.cz Budou vám zaslány na adresu, cena vstupenky plus poštovné: HLEDIŠTĚ – 500 KČ (V PŘEDPRODEJI: 400 KČ) Celé stolky na ploše: VIP STOLKY pro 4 osoby již od 6 000 KČ VIP GOLD STOLEK pro 6 osob – 20 000 Kč. Bližší info k předprodeji VIP vstupenek na čísle: +420 731 410 410.